חדשות

מרפאת 'מכבידנט' בבאר שבע אירחה את ילדי קיבוץ בארי

חדשות29 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

20 מילדי קיבוץ בארי קיבלו טיפולי שיניים ממומחי מכבי דנט

מרפאת 'מכבידנט' בבאר שבע אירחה את ילדי קיבוץ בארי
מרפאת מכבידנט בב"ש | צילום: באדיבות מכבי

במרפאת השיניים 'מכבידנט' בבאר שבע התרחש אירוע מיוחד השבוע, כאשר 20 ילדים מקיבוץ בארי קיבלו יום טיפולים ואירוח מיוחד שכלל טיפולי אורתודונטיה במרפאת המומחים בעיר והרבה כיף ושמחה לילדים. האירוח המיוחד והפעולות הנוספות של המרפאה הביאו שמחה והתרגשות לילדים ולהוריהם.

הרעיון לאירוח הילדים נולד לאחר שד"ר מריוס קובל, מומחה בתחום האורתודנטיה במרפאת 'מכבידנט', פנה לסמנכ"לית התפעול של הרשת, ניצה גלעד בבקשה לסייע לילדי קיבוץ בארי שזקוקים לטיפול אורתודנטי למרות שאינם חברי הקופה. גלעד מיד הסכימה לסייע והתעקשה להביא ערך מוסף לחייהם של הילדים בתקופה זו.

ביום האירוח, הגיעו הילדים והוריהם למרפאה, שם קיבלו קפה ומאפה. לאחר מכן, הם יצאו למשחקייה בגראנד קניון ב"ש, שם נהנו משעתיים של משחקים ופעילויות. בערב, הם חזרו למרפאה, שם נהנו מארוחת ערב חגיגית ומטעמים נוספים.

ד"ר מריוס קובל, מומחה באורתודונטיה ב'מכבידנט': "אני רוצה להודות לכולם על יום הטיפולים בילדי קיבוץ בארי. זה היה יום מרגש מאוד, הרבה חיוכים שמהולים בעצב, צחוק ודמעות. מילים לא יצליחו לתאר את התחושות שהיו לי, ואני יודע שגם לכולכם. הלוואי ולא היינו צריכים להגיע למצב הזה, אבל דווקא עכשיו מתגלה החוזק שלנו כאנשים וצוות. גאה ומודה לכולם על היום הזה".

הילדים והוריהם גם הביעו את הערכתם לאירוח המיוחד. "היה לנו יום מדהים", אמרה אחת האמהות. "הילדים נהנו מאוד מהמשחקייה והארוחה. תודה רבה ל'מכבידנט' על האירוח והטיפול המסור".

 

 

כתבות נוספות בחדשות

0

מעל ל3000 שוטרים יאבטחו את הבחירות במחוז...

המחוז הדרומי של משטרת ישראל השלים את ההערכותו לבחירות המקומיות ושוטרי המחוז החלו לפעול בכדי לאפשר קיום בחירות תקין

חדשות27 בפברואר 2024    דקה אחת
0

בחירות 2024 יצאו לדרך

חדשות27 בפברואר 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה