חדשות

מתגברים את הטיפול באשפה תחת אש

חדשות24 באוקטובר 2023    דקה אחת
0

פארק דודאים מספק בימי המלחמה את המענה הנדרש לכלל תושבי הדרום וכוחות צה״ל הרבים שפרוסים באזור

מתגברים את הטיפול באשפה תחת אש

בשבועיים האחרונים מדינת ישראל, ובמיוחד אזור הדרום, נמצאים במלחמה. על אף שאיבדנו חברים רבים ולצד העצב הנורא שמביאה איתה המלחמה שנכפתה עלינו, כל עובדי פארק דודאים ממשיכים להגיע לעבודה תחת אש. פארק דודאים נותן בימים מורכבים אלה את המענה הנדרש לכלל תושבי הדרום וכוחות צה״ל הרבים שנמצאים באזור.

על אף מצב החירום בעורף, אנשי הפארק למחזור וחינוך סביבתי דודאים בנגב, ממשיכים להגיע לעבודתם החיונית, לטפל ולמחזר פסולת. בימים אלה מאות אלפי חיילים מוצבים בגזרת הדרום ובדודאים אף מתגברים את הטיפול באשפה על מנת לתת להם מענה. בדודאים עובדים מאות מתושבי הדרום יחד כתף אל כתף ומפגינים חוסן אזרחי.

ניר בר דוד, מנכ"ל הפארק למחזור וחינוך סביבתי דודאים בנגב, מסר: "אנו בדודאים כואבים יחד עם עובדינו והחברה הישראלית את הרצח האכזרי ונפילתם של חברים ובני משפחה. על אף האסון, עובדי דודאים המסורים ממשיכים להגיע לעבודה ולתת שירות לאזרחים ולחיילים השוהים בדרום. ראינו עלייה בכמויות הפסולת ותגברנו את יכולות הטיפול באשפה על מנת לתת לזה מענה".

כתבות נוספות בחדשות

0

תושבת תל שבע נעצרה בחשד לקדר עם...

"זריחה מוקדמת": בפשיטה של כוחות המשטרה של המחוז הדרומי נעצרה תושבת תל שבע, קרובת משפחה של בכיר בארגון הטרור חמאס, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

חדשות1 באפריל 2024    דקה אחת
0

יריד שישי במדרחוב קק"ל חוזר

ביריד המתחדש יציגו מעל 30 דוכנים מקוריים לצד העסקים במדרחוב, הברים התוססים ושדרת האוכל העשירה במקום באווירה שמחה עם מופעים של נגני רחוב. לצד היריד חוזר גם שוק האיכרים המתקיים במימון המשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ויציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור

חדשות25 במרץ 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה