חדשות

ועדי העובדים עושים שמח לתושבי הדרום

חדשות24 באוקטובר 2023    דקה אחת
0

עשרות חברים המאוגדים בהסתדרות הלאומית הגיעו היום לבית החולים סורוקה

ועדי העובדים עושים שמח לתושבי הדרום

חברי וועד ההסתדרות הלאומית חילקו מאות חבילות של מתוקים ועשו שמח לחיילים, אנשי כוחות הביטחון, פצועים ובני משפחותיהם, מאבטחים ולצוותים הרפואיים במקום.

 


את הפעילות הובילו: כפיר אלמסי, יו"ר ועד העובדים של HOT, ענבר מדינה יו"ר ועד העובדים של סודה סטרים, גבי מטרסו יו"ר ועד העובדים של לאומית שרותי בריאות, חברי הוועדים של מכבי, ויו״ר ועד מחוז מרכז של מכבי, סטלה גלייזר.
במקביל ועד העובדים של YES, המאוגד גם הוא בהסתדרות הלאומית, הגיע היום למגוון תחנות של משטרת ישראל וחילק חבילות מתוקות לשוטרים שעובדים מסביב לשעון.

איתמר שרוני, מנכ"ל ההנהלה הפעילה בהסתדרות הלאומית: "מיד עם תחילת המלחמה התגייסו מאות אלפי העובדים המאוגדים בהסתדרות הלאומית לצו 8 אזרחי ופתחנו בסדרה של פעולות למען תושבי הדרום, החיילים ותושבי המדינה שזקוקים לסיוע. אנחנו כאן עבור מדינת ישראל ונמשיך להיות בכל מקום בו צריכים אותנו".

כתבות נוספות בחדשות

0

תושבת תל שבע נעצרה בחשד לקדר עם...

"זריחה מוקדמת": בפשיטה של כוחות המשטרה של המחוז הדרומי נעצרה תושבת תל שבע, קרובת משפחה של בכיר בארגון הטרור חמאס, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

חדשות1 באפריל 2024    דקה אחת
0

יריד שישי במדרחוב קק"ל חוזר

ביריד המתחדש יציגו מעל 30 דוכנים מקוריים לצד העסקים במדרחוב, הברים התוססים ושדרת האוכל העשירה במקום באווירה שמחה עם מופעים של נגני רחוב. לצד היריד חוזר גם שוק האיכרים המתקיים במימון המשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ויציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור

חדשות25 במרץ 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה