חדשות

מחזקים את ביטחון התושבים בסימן קיץ בטוח

חדשות17 ביולי 2022    דקה אחת
0
מחזקים את ביטחון התושבים בסימן קיץ בטוח
צילום: דיאגו מיטלברג

מתנדבי משמר השכונה בסיור משותף עם ניצב פרץ עמר מפקד מחוז דרום של משטרת ישראל. פעילות מבצעית יוצאת דופן ויhחודית בהשתתפות עשרות מתנדבים של "משמר השכונה" ויחידות המשטרה – יחידת יואב, יס"מ, סיור תב"ש, מאבטחי רשות ושיטור עירוני לחיזוק תחושת הביטחון האישי בבאר שבע יצאה לדרך.

את הפעילות המבצעית הוביל מפקד מחוז דרום, ניצב פרץ עמר. הכוחות המשולבים סיירו יחד ברחבי העיר ופקדו את  אזורי הבילוי והפנאי, בשכונות הוותיקות והחדשות, בפארקים העירוניים ובמוקדי קהל וזאת כחלק מפעולות שהרשות והמשטרה מקדמות יחד לחיזוק הביטחון האישי של התושבים והבאים בשערי העיר.

בשבוע שעבר החלה תכנית "משמר השכונה" בשכונת הפארק. תושבות ותושבים אשר הצטרפו לפעילות שמטרתה לחזק את הנראות והבולטות בשכונה ובתוך כך לחזק את הקהילתיות והערבות ההדדית בקרב התושבים. את הסיור הראשון פתחו ניתאי בן-עזרי ומתנאל אבו.

מפקד המחוז ציין לשבח את שיתופי הפעולה בין המשטרה הרשות והקהילה באמצעות תכנית משמר השכונה, "קהילה מונעת פשיעה. המתנדבים מהווים מכפיל כוח משמעותי ואיכותי, אני קורא לכלל התושבים להתנדב לקחת חלק במערך המתנדבים ולתרום את חלקו לקהילה".

כתבות נוספות בחדשות

0

חמישה הרוגים מאופקים בשתי תאונות דרכים

בשתי תאונות קטלניות אמש והבוקר, נהרגו חמישה מבני העיר אופקים, שני נהגי אוטובוס בתאונה בכביש 4 ואם ושתי בנותיה בתאונה הקטלנית אמש בירושלים

חדשות12 באוגוסט 2022    2 דקות
0

מועמד מחוז הנגב ב"ליכוד" מאופקים

שלום דנינו, אחיו של ראש עיריית אופקים יצחק (איציק) דנינו, גבר על ליאור קצב (אחיו של הנשיא לשעבר משה קצב) וסגן ראש עיריית באר שבע שמעון בוקר

חדשות11 באוגוסט 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה