חדשות

מחריד: הכה והשפיל את 2 ילדיו

חדשות19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

בן 42 מבאר שבע חשוד שהעביר את הילדים הקטינים מסכת אלימות אכזרית

מחריד: הכה והשפיל את 2 ילדיו
צילום אילוסטרציה: INGIMAGE

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום (רביעי) לבית המשפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד תושב בירת הנגב, בן 42, שתקף באכזריות, באופן שיטתי ולאורך זמן,  את 2 ילדיו הקטינים, בני 4 ו-13.

ל”שבע” נמסר, שלפי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד אירה ויימן קריקון, במספר הזדמנויות שונות, תקף הנאשם את ילדיו, הכה אותם באמצעות מקל וכבל של טלפון, בעט בהם ללא שום סיבה, והשפיל את בנו הגדול ואיים עליו. לפני כ-10 ימים, הכה הנאשם את בנו בן ה-13 באכזריות, חנק אותו, הפילו על הרצפה ובעודו שוכב על הרצפה, דרך הנאשם עם רגלו על צווארו. כאשר הילד התחיל לבכות, אמר לו הנאשם שהוא נהנה להכותו. כמו כן, התקשר הנאשם לבנו מספר פעמים, ואיים שיחנוק או יהרוג אותו. הילד שחי באווירת אלימות ואיומים מצד אביו, החליט באחרונה לעזוב את הבית. בזמן ששהה אצל חברו, חשף בפני החבר את חששו מפני הנאשם, ובהמשך הדברים הובאו בפני הצוות של בית הספר בו למד, והוגשה תלונה למשטרת באר שבע.

כתב האישום מייחס לנאשם ריבוי עבירות של תקיפת קטין או חסר ישע בידי אחראי ואיומים. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

כתבות נוספות בחדשות

0

יש זוכה במרכז להקמת קרית המודיעין בליקית

חברת שיכון ובינוי זכתה במכרז להקמת קרית המודיעין בליקית

חדשות13 ביולי 2020    דקה אחת
0

ועדת הקורונה הגיעה לכלא “קציעות”

חברי הוועדה בראשות ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון התרשמו בין היתר מפעולות המנע שנוקט שב"ס למניעת החדירה של נגיף הקורונה לבתי הסוהר

חדשות13 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה