חדשות

חוגגים עם ילדים ובוגרים

חדשות30 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

חברי מועדון "רוטרי באר שבע עומרים" בנשיאות אילנה כהן עזרו להביא את שמחת חג החנוכה לילדי גן לילדים בסיכון ודיירים בהוסטל למבוגרים עם בעיות קוגניטיביות בבירת הנגב

חוגגים עם ילדים ובוגרים
"מרגש ביותר"! הוסטל "בית מאיר" | צילום: קלרה קופלר

משמחים קטנים וגדולים בבאר שבע בחג החנוכה: מועדון “רוטרי באר שבע עומרים” יזם פעילויות מיוחדות לחנוכה בגן לילדים בסיכון ובהוסטל לבוגרים עם בעיות קוגניטיביות בבירת הנגב.

אשת המועדון ונשיאתו הקודמת, חברת מועצת העיר, עו”ד מינה קלמן-חדד, סיפרה ל”שבע”: “‘רוטרי באר שבע עומרים’ חילק סופגניות בגן ‘אמונה’ שבשכונה ד’, בו לומדים בני 3 חודשים עד 6 שנים, ילדים בסיכון מדהימים ומרגשים. פגשנו צוותים נהדרים של מטפלות מסורות, המאפשרות להעניק לילדים בית חם עד 7 בערב. נקשרתי במיוחד לילדה מקסימה בת 4. חברי המועדון גם רכשו משחקים, חוברות צביעה וצבעים וסביבונים לילדי הגן, וגם הביאו ליצן ששימח מאוד את הילדים המקסימים. אנחנו אומנם תרמנו, אבל בפועל נתרמנו הרבה הרבה יותר. נשיאת המועדון אילנה כהן ממיתר יחד עם חברי המועדון התרגשו מאוד”.

ולגבי פעילות חברי “רוטרי” בהוסטל, מוסיפה עו”ד קלמן-חדד: “בהוסטל ‘בית מאיר’ לאנשים מבוגרים עם בעיות קוגניטיביות חילקנו סופגניות, והבאנו להם ליצן רפואי, ששימח מאוד את דיירי הבית. שרנו גם שירי חנוכה, ושיחקנו עם הדיירים. היה מרגש ביותר”!

כתבות נוספות בחדשות

0

“אי אפשר היה לנשום”

כך תושבי באר שבע על הריחות העזים שהיו בעיר משעות הבוקר. ראש העירייה : מקור הריח ליד דודאים

חדשות1 ביולי 2020    דקה אחת
2

לראשונה: תכנית אסטרטגית תחבורתית למטרופולין ב”ש וערי...

משרד התחבורה, עיריית באר שבע ונתיבי איילון משיקים תכנית אסטרטגית תחבורתית למטרופולין באר שבע והדרום, לקביעת רשת הסעת ההמונים והתחבורה הציבורית של המרחב כולו

חדשות30 ביוני 2020    2 דקות

כתיבת תגובה