חדשות

חוגגים עם ילדים ובוגרים

חדשות30 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

חברי מועדון "רוטרי באר שבע עומרים" בנשיאות אילנה כהן עזרו להביא את שמחת חג החנוכה לילדי גן לילדים בסיכון ודיירים בהוסטל למבוגרים עם בעיות קוגניטיביות בבירת הנגב

חוגגים עם ילדים ובוגרים
"מרגש ביותר"! הוסטל "בית מאיר" | צילום: קלרה קופלר

משמחים קטנים וגדולים בבאר שבע בחג החנוכה: מועדון “רוטרי באר שבע עומרים” יזם פעילויות מיוחדות לחנוכה בגן לילדים בסיכון ובהוסטל לבוגרים עם בעיות קוגניטיביות בבירת הנגב.

אשת המועדון ונשיאתו הקודמת, חברת מועצת העיר, עו”ד מינה קלמן-חדד, סיפרה ל”שבע”: “‘רוטרי באר שבע עומרים’ חילק סופגניות בגן ‘אמונה’ שבשכונה ד’, בו לומדים בני 3 חודשים עד 6 שנים, ילדים בסיכון מדהימים ומרגשים. פגשנו צוותים נהדרים של מטפלות מסורות, המאפשרות להעניק לילדים בית חם עד 7 בערב. נקשרתי במיוחד לילדה מקסימה בת 4. חברי המועדון גם רכשו משחקים, חוברות צביעה וצבעים וסביבונים לילדי הגן, וגם הביאו ליצן ששימח מאוד את הילדים המקסימים. אנחנו אומנם תרמנו, אבל בפועל נתרמנו הרבה הרבה יותר. נשיאת המועדון אילנה כהן ממיתר יחד עם חברי המועדון התרגשו מאוד”.

ולגבי פעילות חברי “רוטרי” בהוסטל, מוסיפה עו”ד קלמן-חדד: “בהוסטל ‘בית מאיר’ לאנשים מבוגרים עם בעיות קוגניטיביות חילקנו סופגניות, והבאנו להם ליצן רפואי, ששימח מאוד את דיירי הבית. שרנו גם שירי חנוכה, ושיחקנו עם הדיירים. היה מרגש ביותר”!

כתבות נוספות בחדשות

0

נעצרו חשודים בהתעללות בגורי כלבים

שני חשודים בני 14 ו17 נעצרו בחשד להתעללות בגורי כלבים

חדשות18 בינואר 2021    דקה אחת
0

מחלימים מקורונה יסייעו לחולים במרכז הרפואי סורוקה

עיריית באר שבע בהובלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בשיתוף המרכז הרפואי סורוקה מגייסת מערך מתנדבים מחלימים מקורונה לתמיכה בחולי קורונה המאושפזים במרכז הרפואי

חדשות17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה