חדשות

ממפקד בסיס בחיל האוויר למנכ”ל המועצה האזורית בני שמעון

חדשות2 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

תת אלוף במיל' פלג ניאגו, תושב קיבוץ להב, נכנס לתפקידו כמנכ"ל המועצה האזורית, במקומה של הדרה גורפינקל שמילאה את התפקיד בעשור האחרון

ממפקד בסיס בחיל האוויר למנכ”ל המועצה האזורית בני שמעון
פיקד על 2 טייסות 16-F. תת אלוף במיל' פלג ניאגו | צילום: המועצה האזורית בני שמעון

חילופי דורות בצמרת המועצה האזורית בני שמעון: ל”שבע” נמסר, שתת אלוף במיל’ פלג ניאגו, תושב קיבוץ להב, נכנס בימים אלה לתפקידו כמנכ”ל המועצה האזורית, במקומה של הדרה גורפינקל שמילאה את התפקיד בעשור האחרון, וביקשה לסיים את תפקידה עד סוף השנה.

ניאגו, בן קיבוץ אפיקים, נשוי ללימור ואב ל-5, מתגורר בשנים האחרונות בלהב. הוא בעל תואר שני בביטחון לאומי ואסטרטגיה מהמכללה לביטחון לאומי ותואר ראשון בגיאו-פיזיקה וכימיה מאוניברסיטת תל אביב. באחרונה, סיים ניאגו את תפקידו האחרון בצה”ל לאחר 30 שנות שירות, כמפקד בסיס חיל האוויר תל נוף, בדרגת תת אלוף.

הוא התגייס לצה”ל ב-1989, התנדב לקורס טיס מספר 124, וסיים אותו במגמת קרב. תת אלוף במיל’ ניאגו שירת כטייס קרב, ובהמשך פיקד על שתי טייסות 16-F. בהמשך, מונה לתפקיד ראש מחלקת הדרכה בלהק האוויר, ופיקד על בסיסי חיל האוויר רמון וכאמור תל נוף.

כתבות נוספות בחדשות

0

“לא ניתן להפוך את הנגב למערב הפרוע”

השבוע התקיימו כמה הפגנות ברחבי הנגב נגד מקרי האלימות ובמחאה על אירוע האונס של בת ה-10 בדרום. מובילי המחאה קוראים לתושבי הנגב לצאת מהאדישות ולהבין כי זו בעיה משותפת לכולם, יהודים וערבים

חדשות25 בפברואר 2021    7 דקות
0

שריפת חנות בבאר שבע

האירוע הסתיים ללא נפגעים

חדשות24 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה