חדשות

ממפקד בסיס בחיל האוויר למנכ"ל המועצה האזורית בני שמעון

חדשות2 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

תת אלוף במיל' פלג ניאגו, תושב קיבוץ להב, נכנס לתפקידו כמנכ"ל המועצה האזורית, במקומה של הדרה גורפינקל שמילאה את התפקיד בעשור האחרון

ממפקד בסיס בחיל האוויר למנכ"ל המועצה האזורית בני שמעון
פיקד על 2 טייסות 16-F. תת אלוף במיל' פלג ניאגו | צילום: המועצה האזורית בני שמעון

חילופי דורות בצמרת המועצה האזורית בני שמעון: ל"שבע" נמסר, שתת אלוף במיל' פלג ניאגו, תושב קיבוץ להב, נכנס בימים אלה לתפקידו כמנכ"ל המועצה האזורית, במקומה של הדרה גורפינקל שמילאה את התפקיד בעשור האחרון, וביקשה לסיים את תפקידה עד סוף השנה.

ניאגו, בן קיבוץ אפיקים, נשוי ללימור ואב ל-5, מתגורר בשנים האחרונות בלהב. הוא בעל תואר שני בביטחון לאומי ואסטרטגיה מהמכללה לביטחון לאומי ותואר ראשון בגיאו-פיזיקה וכימיה מאוניברסיטת תל אביב. באחרונה, סיים ניאגו את תפקידו האחרון בצה"ל לאחר 30 שנות שירות, כמפקד בסיס חיל האוויר תל נוף, בדרגת תת אלוף.

הוא התגייס לצה"ל ב-1989, התנדב לקורס טיס מספר 124, וסיים אותו במגמת קרב. תת אלוף במיל' ניאגו שירת כטייס קרב, ובהמשך פיקד על שתי טייסות 16-F. בהמשך, מונה לתפקיד ראש מחלקת הדרכה בלהק האוויר, ופיקד על בסיסי חיל האוויר רמון וכאמור תל נוף.

כתבות נוספות בחדשות

0

פרסום ראשון: פיטורים בפארק ההיי-טק בבאר שבע

חברת "רד תקשורת מחשבים" פיטרה כ-30 מעובדיה. החברה בתגובה: אנו מבצעים "מפעם לפעם התאמות" בפעילות

חדשות10 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

תקצוב חסר

עלות פרויקטים לא מעטים לפיתוח של עיריית באר שבע ל-2020 ולשנתיים שאחריה ידועה, אך התקציב למימונם טרם הושג. ויש גם תקציבי פיתוח קיימים, אך העירייה עדיין לא מצאה פרויקטים שימומנו באמצעותם...

חדשות10 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה