חדשות

נוסעים ביחד

חדשות2 בדצמבר 2019    2 דקות
0

CAR2GO (מיזם הרכב השיתופי) הגיע לבאר שבע בשיתוף אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון, ולרגל השקתו יעניק הטבה כספית לאלף הנרשמים הראשונים

נוסעים ביחד
ללא כל הדאגות והעלויות. רכב שיתופי | צילום: יח"צ

מיזם הרכב השיתופי CAR2GO הגיע בסוף נובמבר לבאר שבע, והחל לפעול בבירת הנגב במסגרת שיתוף פעולה עם אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון. ל”שבע” נמסר, שבמסגרת שיתוף הפעולה הוצבו בשכונות שסביב הקמפוס 6 כלי רכב שיתופיים מסוג “שברולט ספארק” לנוחיות הסטודנטים, שיופעלו במודל “הלוך-חזור”, בו השימוש ברכב מסתיים כשזה מוחזר לחנייה ממנה נלקח.

שירות הרכב השיתופי מיועד להשכרת רכב לטווח בינוני ונסיעות בתוך העיר ומחוצה לה, ויאפשר לסטודנטים ליהנות מחוויה של רכב פרטי בהתאם לצורך ללא כל הדאגות והעלויות של האחזקה שלו (חיסכון של 15 אלף שקלים בשנה). התשלום עבור השירות מבוסס על שעות השימוש וק”מ, וכולל את כל ההוצאות הנלוות באחזקת רכב: ביטוח, טיפולים, דלק וחנייה.

גיל לייזר (מנכ”ל CAR2GO): “באר שבע מצטרפת לעוד ערים רבות וגדולות, בארץ ובעולם, שהבינו שתחבורה שיתופית תורמת הן לכיס האישי של כל אחד מאיתנו דרך הפחתת הוצאות הנסועה והן להפחתת כלי הרכב הפרטיים בעיר וצמצום הפקקים וזיהום האוויר. השירות שלנו כעת נגיש גם לסטודנטים בבאר שבע, לשימושם ונוחיותם. אני מברך על שיתוף הפעולה עם אגודת הסטודנטים, שכן קהל הסטודנטים הינו קהל צעיר שמחבק ומוקיר את ערך השיתופיות”.

אביב סגרון (סגן יו”ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה: “אני שמח ומתרגש להתחיל את שיתוף הפעולה עם חברת CAR2GO. שיתוף הפעולה יאפשר תנועה חופשית וטבעית יותר של סטודנטים, סטודנטיות ותושבי באר שבע בלי העול שבהחזקת רכב פרטי. שיתוף הפעולה מתחבר לחזון הארגוני שלנו לחזק את הקשר של הסטודנטים לעיר דרך תחבורה מתקדמת, זמינה ונגישה אל מגוון מקומות הבילוי והמסחר. אנו גאים לקדם פרויקטים כמו זה, שמועילים לסטודנט שבקצה בכיס, בנוחות ובפתיחת דלתות ואפשרויות”.

מיזם הרכב השיתופי מופעל בידי CAR2GO המתמחה בהפעלת מיזמי רכב שיתופיים בארץ ובעולם. החברה הוקמה לפני כ-10 שנים בתל אביב במטרה לצמצם את בעיות הפקקים, החנייה וזיהום האוויר בעיר. מאז, התרחב המיזם גם לגבעתיים, רמת גן, רעננה והרצלייה, ראשון לציון, חיפה, נתניה, ירושלים ואשדוד, והצליח לשנות את הרגלי הנסיעה של אלפי משתמשים באופן קבוע בשירות מדי חודש. לרגל השקת המיזם, תינתן הטבה, במסגרתה מצטרפים חדשים יקבלו במתנה 100 שקלים קרדיט לנסיעות במיזם. ההטבה תוענק ל-1,000 הנרשמים הראשונים עד סוף דצמבר.

כתבות נוספות בחדשות

0

אדם נמצא ללא רוח חיים במסתור כביסה...

חדשות21 בינואר 2021    דקה אחת
0

נעצרו חשודים בהתעללות בגורי כלבים

שני חשודים בני 14 ו-17 נעצרו בחשד להתעללות בגורי כלבים

חדשות18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה