חדשות

הערכה לאביב חצבני

חדשות2 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

מנהל מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים קיבל אות הערכה מהאיגוד הישראלי לאיכות

הערכה לאביב חצבני
"האות אינו שלי". חצבני | צילום: יח"צ

אות הערכה מהאיגוד הישראלי לאיכות הוענק באחרונה בטקס שנערך במלון “דיויד אינטר-קונטיננטל” בתל אביב”, למנהל מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים אביב חצבני.

ל”שבע” נמסר, שחצבני זכה באות על תרומתו הרבה לקידום האיכות והמצוינות של מפעלי הדרום, בין היתר בגין קהילת האיכות שהקיים בשיתוף האיגוד שחברים בה עשרות תעשיינים מהדרום.

חצבני: “אני מודה שמעט התרגשתי, והרגשתי נבוך. אני חייב לציין שאומנם עמדתי בפרונט, אך האות אינו שלי; הוא שייך כולו לחברות התעשייה בדרום, שלמרות האתגרים פועלות להתפתח, לצמוח, להעסיק עובדים ובעיקר להצטיין; להתאחדות התעשיינים ולמנכ”ל רובי גינל שללא ההובלה והתמיכה הבלתי פוסקת שלו לא היינו מתקדמים במילימטר; לאיגוד הישראלי לאיכות ולנציג האיגוד בדרום שרון אנקר שמשוגע לרעיון יותר ממני; ולאחת ויחידה דנה שדה, החצי השני והפעיל של מרחב דרום. אין האדם עומד לבדו, הוא מתקדם רק אם מלווים אותו אנשי עשייה ותעשייה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה