עסקים וכלכלה

המשביר המחודש לצרכן

עסקים וכלכלה18 בפברואר 2019    דקה אחת
0

רמי שביט, יו"ר המשביר לצרכן ואורי אבל, מנהל תחום מרכזים מסחריים וסמנכ"ל השיווק בחברת "מבנה", הדרימו ביום חמישי האחרון לבאר שבע, לחנוכת סניף המשביר לצרכן המחודש במרכז הקניות 'מבנה אאוטלט' בבאר שבע

המשביר המחודש לצרכן
גזירת הסרט. רמי שביט, ניסים חסאן, אורי אבל, מישל כהן והרב יום כהן | צילום: פוטו מיקי מבט

שביט סיפר בדברי הברכה שלו כי לסניף בבאר שבע שמור מקום מיוחד בליבו; זה היה הסניף הראשון שהוא פתח לאחר שקנה את הרשת לפני כעשור ובשלב ההקמה בילו הוא וצוותו, שעות וימים רבים במתחם.

שביט אמר כי הרבה דברים השתנו מאז, שמנהל הסניף המיתולוגי מישל כהן, היה לפני כעשור לימינו של שביט, בפתיחה הראשונה ונשאר במיקומו גם לחנוכה המחודשת.

מישל כהן, אורי אבל ורמי שביט | צילום: פוטו מיקי מבט

אורי אבל ציין כי בשנה הקרובה יעבור המתחם שינויים ושדרוגים נוספים שיוסיפו לחווית הלקוחות בבאר שבע והסביבה, זאת בנוסף לחונויות הדגל ובהם: אאוטלט פקטורי 54, חנות אאוטלט של קבוצת גולף. אליהן התווספו למתחם, מסעדות, מרכזי בילוי, שירות ופנאי נוספים.

עוד הגיעו: פיני בדש, ראש מועצת עומר הסמוכה, הרב יורם כהן שקבע את המזוזה בכניסה ובירך וניסים חאסן, משנה למנכ"ל המשביר.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה