עסקים וכלכלה

רי/מקס בבאר שבע כבשו את ליל הכוכבים של הרשת

עסקים וכלכלה25 בפברואר 2019    דקה אחת
0

קיבלו הוקרות ב'ליל הכוכבים' של הרשת, במהלכו סיכמה רי/מקס ישראל את שנת 2018

רי/מקס בבאר שבע כבשו את ליל הכוכבים של הרשת
ובמקום הראשון... | צילום: יורם בן סעדון

רי/מקס פלוס בבאר שבע, כבשו את הבמה ב’ליל הכוכבים’ של רשת רי/מקס, שהתקיים במרכז האירועים והקונגרסים  Avenue  בקרית שדה התעופה, במהלכו הוענקו הוקרות לסוכנים וזכיינים המובילים של הרשת במגוון קטגוריות. תגלית השנה והבטחת השנה, לשנת 2018 הוכרזו בקרב הסוכנים והמשרדים.

רי/מקס פלוס בבאר שבע, בהנהלת הזכיינים שי ורוית שטרן והצוות הניהולי, אסף מויאל ויובל אטיאס, דורג במקום ה-2 בדרוג משרדים בעסקאות מכירה ובמקום ה-4 בדרוג משרדים עמלות.

שי שטרן. מובילים בארץ | צילום: יורם בן סעדון

סוכני המשרד גם הם כבשו את הבמה: רביד מרכנתי מרי/מקס CONNECT בבאר שבע, דורג במקום ה-4 בדרוג  עסקאות השכרה. מאיר אלחרר מרי/מקס פלוס באר שבע, דורג במקום ה-5 בקטגוריית עסקאות מכירה יד 2.

את המקום הראשון כבשה בסערה חן אבואלגיז, אשר דורגה במקום הראשון בדרוג עסקאות ובמקום ה-8 בדרוג עמלות.

ברנרד רסקין, מנכ”ל רי/מקס ישראל, אמר בפתיחתו של האירוע: “אני גאה להיות איתכם כאן,  אנשי הנדל”ן הטובים ביותר, שהמקצוענות היא דרך חיים עבורם ויודעים איך לתת ערך מוסף ללקוח. עוצמת הרשת שלנו הייתה ותמיד תהיה השילוב שבין מותג חזק, משאבים וחומר אנושי מהטובים בעולם. ההישגים שהוצגו היום, וסיכמו את שנת 2018, מצביעים על מגמה ברורה ואחידה שהציבור בישראל יודע להעריך עבודה מקצועית”.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

במגמת התחדשות

בגרנד קניון באר שבע לא נותנים לקורונה לעצור אותם וממשיכים במגמת ההתחדשות האופנתית עם מותגים חדשים וחנויות חדשות שייפתחו ממש בקרוב

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    דקה אחת
0

עכו פינת הסינמה סיטי באר שבע

כבר לא צריך לנסוע רחוק כדי לטעום את השפע של הצפון. מסעדת סדפה החדשה במתחם הסינמה סיטי בבאר שבע, מביאה את הטעמים, הריחות והטריות של עכו, היישר לבירת הנגב. בתאבון

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    5 דקות

כתיבת תגובה