עסקים וכלכלה

מושיק גלאמין, נבחר להוביל את הקמפיין של אולם האירועים פאלאסיו

עסקים וכלכלה10 בפברואר 2018    דקה אחת
0

הקמפיין מהווה את יריית הפתיחה בתחום העיצוב לאולם המפואר שהושקעו בו כ-25 מיליון שקלים

מושיק גלאמין, נבחר להוביל את הקמפיין של אולם האירועים פאלאסיו
מושיק גלמין | צילום: אביעוז קריספין

מושיק גלאמין, נבחר להוביל את הקמפיין הפרסומי של אולם האירועים  פאלאסיו. הקמפיין מהווה את יריית הפתיחה בתחום העיצוב לאולם המפואר בבעלות דורון סויסה ומאור סויסה אשר הושקעו בו כ- 25 מיליון שקלים.

מתחם האירועים פאלאסיו הממוקם באופקים משתרע על פני שטח של כ-7 דונמים של צמחיה מטופחת, מזרקות ומפלי מים. בליבו של הגן ניצב היכל מפואר הבנוי בקונספט עיצובי פורץ דרך ו-400 מ"ר של מסכי וידאו לד בין היחידים בארץ. המתחם המפואר כולל 2 אולמות: האולם הגדול מיועד לאירועים של עד 700 איש והאולם הקטן מיועד ל-300 איש, יחד עם זאת, הודות לעיצוב המודולרי של המקום ניתן לחבר בין שני החללים ולערוך אירוע של עד 1,200 איש. על התפריט הקולינארי החדש מנצח השף אבי לוי.

מאור סויסה, מבעלי מתחם פאלאסיו, מסר: "בחרנו במושיק גלאמין כפרזנטור שלנו בידיעה שמדובר בבחירה הטבעית ביותר שכן הערכים אותם הוא מסמל-מקצועיות, שיק ויוקרה מתכתבים עם ערכי המתחם שלנו ועל כן בחירה זו מתבקשת. אני סמוך ובטוח שהמסר-עיצוב בטאצ' של מושיק – יעבור בצורה המדויקת ביותר ויצעיד את המתחם קדימה".

 

פאלאסיו- הבנאים 23, אופקים.

אתר אינטרנט: www.palacio.co.il

טלפון להזמנות: *6723

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה