טורים אישיים

עיצוב בימי קורונה

טורים אישיים23 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

גל ומאי, מעצבות פנים בעלות המותג MANA חוזרות עם טור נוסף על עיצוב הבית בימי קורונה

עיצוב בימי קורונה
מאי וגל בעלות העסק mana

המצב הלא צפוי הזה שנחת עלינו השנה מאלץ אותנו להישאר בבית וכדי לא לאבד את השפיות בימים בהם הבית, יותר מכל, הוא המקום הבטוח בעולם.  אז השבוע החלטנו להוריד את מפלס החרדה ולתת כמה טיפים שיהפכו את הבית שלכם למקום שיותר נעים להעביר בו את התקופה הזו.
אז למה לדבר על עיצוב דווקא עכשיו?  כי כמה כבר אפשר לראות חדשות וגם עכשיו כשכל העולם יושב בבית,  אנחנו מבינים כמה העיצוב והסביבה שאנחנו חיים בה מקבלת משמעות אדירה.
קבלו טיפים לעיצוב הבית : בית הוא אחד מהדברים שמרחיבים את ליבו של האדם .  אז אם כבר אנחנו סגורים בו לפחות להרגיש הכי טוב שאפשר,
צרו לכם פינות שיהיה לכם נעים ונח לשתות את הקפה של הבוקר , לצפות בבינג' טוב לעבוד או ללמוד ופשוט להעביר את היום יום והעולם שבחוץ לתוך קירות הבית .

חלק מהטיפים שלנו להכניס קסם הביתה גם בתקופה כזאת :

1-הגיע הזמן להפטר מדברים וחפצים שאגרנו סתם כל השנים LESS IS MORE תשמרו על מראה נקי ומסודר .
2- צבע לבית חברים , זה משנה תחושות ומכניס חיים חדשים לכל חלל .
3- תעבירו דברים ממקום למקום לפעמים שינוי קטן מייצר תחושה של התחדשות.
4- צמחים צמחים וצמחים תכניסו לבית את החוץ זה מכניס אנרגיה פנימה .
5- בזמן שהכל בחוץ סגור תגלו את עולם האונליין תתחילו לחפש פריטים שאתם אוהבים ולשמור לכם ליום שהכל יפתח , ואפילו להזמין באינטרנט ולקבל עד הבית תוך מספר ימים .

ב MANA בתקופה זו הלבשנו חללים בעיקר דרך האינטרנט , ונחשפנו לשירות מדהים של עסקים. אז אנחנו נרגשות לשתף אתכם באחד הפרויקטים היותר מיוחדים שלנו. בפרויקט חדש בעיר באר שבע, הדירה של דניאל שקיבלה הום סטילינג מהפרט הכי קטן ועד החלום הכי גדול של הדיירת.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

1

מצילי הנשים והתינוקות

ד"ר איתן לויטס, רופא מומחה ברפואת נשים ופריון בכללית מחוז דרום ורופא בכיר ביחידת הפריון/IVF בבית החולים בלינסון מקבוצת כללית על הריון, לידה ורפואת נשים במחנות הריכוז

טורים אישיים26 באפריל 2022    4 דקות
1

מיומנה של עורכת דין לגיל השלישי

עו"ד נאורה עמית בטור אישי על הדרך בין ייפוי כוח מתמשך לאישורו - מעגל החיים

טורים אישיים26 בפברואר 2022    4 דקות

כתיבת תגובה