חדשות

כתב אישום נגד שני מצילים בגין גרימת מוות ברשלנות בטביעה של ילד בן 10 בב”ש

חדשות1 ביוני 2020    דקה אחת
0

כתב התביעה מתייחס לטביעת ילד בן 10 בברכה בבית יציב בשנת 2017

כתב אישום נגד שני מצילים בגין גרימת מוות ברשלנות בטביעה של ילד בן 10  בב”ש

פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד שני מצילים בגין גרימת מוות ברשלנות של ילד בן 10 שטבע בבריכה בב”ש.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד ואדים סיגל, הנאשמים אלכסיי חזנוביץ’ (50) ומשה ברינה (62), הועסקו כמצילים בבריכת “בית יציב” בב”ש.

ביום 15.7.17, הגיע לבריכה ילד בן 10 עם משפחתו, נכנס למים עם חבר ובמהלך משחק עם משקפת שהעבירו מאחד לשני, התרחק מספר מטרים משפת הבריכה לכיוון המרכז וטבע, מאחר ולא ידע לשחות. כעולה מכתב האישום, בהיותם מצילים בבריכה, היו מחויבים הנאשמים בכל העת להימצא במקום שיאפשר להם גישה מידית למים ולעמדת ההצלה, וכן היו מחויבים לקיים תצפית נאותה לעבר שטח הבריכה, למנוע טביעות ותאונות בבריכה, להגיש במים עזרה לזקוקים לה ולמנוע מהמתרחצים שאינם יודעים לשחות להימצא במים העמוקים. אך בשום שלב, לא הבחינו הנאשמים בכך כי הילד שלא ידע לשחות, נכנס לתוך הבריכה באזור המים העמוקים, ולא הבחינו בטביעתו. הנאשמים הבחינו במתרחש וניגשו לטפל בילד, לאחר שכבר הוצא מן המים, ורק לאחר שהוזעקו ע”י האנשים ששהו בבריכה.

על פי כתב האישום, הנאשמים  גרמו למותו של הילד, וזאת עקב רשלנותם שהתבטאה בכך כי לא קיימו תצפית נאותה לעבר הבריכה, כשבשל כך בשום שלב לא הבחינו בכניסתו למים העמוקים אף על פי שלא ידע לשחות, ובטביעתו

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה