חדשות

באנו לעשות שמח

חדשות3 במאי 2020    דקה אחת
0

פרויקט "שמחה וצחוק עוברים מסך" של אגף הרווחה בעיריית באר שבע למען ילדי החינוך המיוחד

באנו לעשות שמח
צילום: סטודיו צילום אחר

הפרויקט החשוב משלב יוזמה מרגשת שמוביל אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע בשיתוף פעולה עם עשרות מתנדבים ליצנים, ליצנים רפואיים, קוסמים ומפעילי ימי הולדת שמשמחים את ילדי החינוך המיוחד.

במסגרת היוזמה הייחודית מקיימים המתנדבים באמצעות שיחות וידאו הפעלות לילדי יום הולדת, שולחים סרטוני וידאו משמחים ומצחיקים ושלל הפתעות שמעלות חיוך על פניהם של הילדים המקסימים.  אתי כהן, מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע: “הפרויקט מסייע לילדים ולהורים כאחד להתמודד עם אתגרים בתקופה המורכבת הזו. מגוון הפעילויות המשולבות בהומור שמבצעים המתנדבים יחד עם הילדים תורמות רבות לשיפור מצב הרוח וחשוב מכל מעלות על פני הילדים חיוך ענק”. שמואלה קושניר, מנהלת המרכז למשפחות מיוחדות באגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית  באר שבע: “צריך לראות את החיוך על פני הילדים, את צחוקם המתגלגל כדי להבין את חשיבות הפרויקט ומהו כוחו של חיוך”.

נילי אזולאי ברוכים, רכזת מתנדבים באגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע: “החברה האזרחית התגלתה בצורה מרגשת במלוא הדרה. ההרתמות וההתנדבות לטובת הפרוייקט העלו חיוך והגבירו את תחושת החוסן והלכידות למשפחות רבות.”

הורים לילדים עם צרכים מיוחדים המעוניינים להפתיע ולשמח את ילדיהם מוזמנים ליצור קשר עם עו”ס שמואלה קושניר, מנהלת המרכז למשפחות מיוחדות באגף הרווחה והשירותים החברתיים:

Shmuelak@br7.org.il

ליצנים, ליצנים רפואיים, קוסמים, מפעילי יום הולדת המעוניינים להתנדב בפרוייקט הדיגיטלי יש ליצור קשר עם נילי אזולאי ברוכים, רכזת מתנדבים באגף הרווחה והשירותים החברתיים בדוא”ל: NILIA@BR7.ORG.IL

 

כתבות נוספות בחדשות

0

מגדל החיות של דנה

מה עושה גננת שנמצאת בשבתון ובסגר? ממציאה משחק

חדשות26 בינואר 2021    דקה אחת
0

יו”ר דירקטוריון כללית סייר במוקדי החיסונים של...

יו"ר הכללית, האלוף יוחנן לוקר, ביקר היום בשני מוקדי החיסונים הגדולים בבאר שבע

חדשות26 בינואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה