חדשות

מיליונים ממפעל הפיס לקידום תוכניות חברתיות בבאר שבע

חדשות16 בינואר 2020    דקה אחת
0

ב-2019 העביר המפעל לעירייה 3.4 מיליון שקלים, במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה"

מיליונים ממפעל הפיס לקידום תוכניות חברתיות בבאר שבע
רוביק דנילוביץ' | צילום: ארכיון "שבע"

כחלק מפרויקט “פיס בלב הקהילה”, שמטרתו לקדם תוכניות חברתיות, פרויקטים של רווחה ותוכניות קהילה ונוער וצעירים רבים ומגוונים לרווחת התושבים, חילק מפעל הפיס לעיריית באר שבע ב-2019 מענק בסך 3.4 מיליון שקלים.

ל”שבע” נמסר, שהמענק סייע בין היתר בהשתתפות במימון תוכניות העשרה ל-5 מרכזי המצוינות הפועלים בבירת הנגב בתחומי התיאטרון, המדעים והטכנולוגיה, הספורט, המוזיקה והמנהיגות והמעורבות החברתית. המרכזים משרתים את תלמידי העיר בכל שכבות הגיל (מגילאי הגן ועד כיתה י”ב), ומזמנים להם מגוון הזדמנויות ללמידה, העשרה, שיפור כישרונות ופיתוח מצוינות בתחומים שונים.

כמו כן, הושקעו כספי המענק המדובר בקידום תוכניות נוספות, בהן טיפול בילדים ונוער בסיכון, קידום הישגים לאוכלוסיות השונות, פרויקט “עיר ללא אלימות”, תוכניות של הרשות למלחמה בסמים, פרויקטים של הדרכה ואימון תעסוקתי וכן אירועי שיא לכל מועדוני הנוער, סדנאות העצמה והכשרות וסדנאות עבור בני נוער בתחום השירות המשמעותי.

ראש העירייה רוביק דנילוביץ’: “אני מודה למפעל הפיס על ההשקעה והתמיכה, שמסייעת לנו בקידום תוכניות קהילתיות וחברתיות לרווחת תושבי העיר באר שבע”.

יו”ר המפעל, רו”ח אביגדור יצחקי: “מפעל הפיס גאה להמשיך ולהוביל את ‘פיס בלב הקהילה’, במסגרתו הרשויות המקומיות מנצלות את הקצאות מפעל הפיס לא רק לצורך מבנים אלא גם לתוכניות הפעלה בתחומי הרווחה ובדגש על האוכלוסיות שהכי זקוקות לו. המפעל ימשיך להעמיק את ההשקעה בתחומים אלה גם בשנים הבאות יחד עם הרשויות המקומיות. אני מודה לראש הרשות דנילוביץ’ על שיתוף הפעולה הפורה ועל ההירתמות המיידית לכל תוכנית שיכולה להיטיב עם תושבי העיר”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בשורה אמיתית לנגב

המאבק הצליח וקברניטי הנגב יכולים להיות מרוצים אחרי ההחלטה לפתיחת מעטפות המכרז בפרויקט קריית המודיעין. יו"ר ועד הפעולה "ישראל למען הנגב" ד"ר אתי לוצאטו מוחה על האמירה שיוחסה לרמטכ"ל אביב כוכבי לגבי הפיכת "לקסוס" המודיעין ל"סוסיתא" עם העברתו דרומה, ומדגישה: "המציאות טופחת על הפנים באמירה הזאת. הכוכבים מתחילים להסתדר"

חדשות9 ביולי 2020    11 דקות
0

חשש בבית החולים סורוקה מהעלייה במספר הנדבקים...

19 מאושפזים במחלקה לקורונה בבית החולים סורוקה

חדשות9 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה