חדשות

“פגע וברח” בבאר שבע, נעצר בתל שבע

חדשות30 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

שוטרי מרחב הנגב איתרו רכב מוסלק ביישוב הבדואי, ועצרו את בעליו בחשד למעורבות בתאונה בבירת הנגב

“פגע וברח” בבאר שבע, נעצר בתל שבע
בין באר שבע לתל שבע. הרכב החשוד | צילום: דוברות המשטרה

במהלך פעילות שנערכה אתמול (ראשון) בידי יחידת האופנועים “יואב” של המחוז הדרומי במשטרה, כחלק ממבצע תנועה בתל שבע, הבחינו הלוחמים ברכב שהחל נמלט, ובסריקות אחריו הוא אותר נטוש באתר פסולת ביישוב.

ל”שבע” נמסר, שבהמשך לכך ערכו הלוחמים סריקות במקום אחר הנהג שנמלט, ואז הבחינו ברכב נוסף המוסתר במקום ללא לוחיות רישוי, וברכב מסיכות ומסמכים הקשורים לבעליו. בדיקה מעמיקה העלתה חשד שרכב זה היה מעורב בלילה שלפני מציאתו בתאונת “פגע וברח” בבאר שבע, שגרמה לפציעתה באורח בינוני של צעירה בת 26 מאשקלון, שרכבה על גלגינוע (קורקינט חשמלי) ברחוב הסנהדרין בעיר.

מאוחר יותר, לאחר שבוצעו ניסיונות לאיתורו של בעל הרכב מתל שבע, הוא עצמו התייצב בתחנת המשטרה, ונעצר לחקירה בחשד למעורבות בתאונה האמורה, לרבות עבירה של הפקרת פצוע בתאונה שבה נגרמה לאדם חבלה חמורה, שעליה העונש בחוק הוא מאסר 14 שנה. בחקירה מסר החשוד את גרסתו בפני בוחני תאונות הדרכים, ובסיומה הוא נכלא. הבוקר, יובא החשוד בפני בית המשפט, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות.

כתבות נוספות בחדשות

0

שריפה בבאר שבע- שני ילדים נלכדו

שריפה פרצה בקומה השנייה בבניין מגורים בעיר

חדשות2 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

במשטרה ערכו הלילה מבצע אכיפה בכבישי באר...

כחלק מהערכות מערכי השיטור לקיץ במיקוד לסופי השבוע בוצעו הלילה בבאר שבע הדרכה, הסברה ובדיקות נשיפון לנהגים בטרם העליה לכלי הרכב

חדשות30 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה