חדשות

מפגש בינ-דורי ב”עמך” באר שבע

חדשות30 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

חברי המועדון נועדו עם צוות ותלמידי תיכון "אורט אלסייד" ברוח חג החנוכה

מפגש בינ-דורי ב”עמך” באר שבע
מנצחים את החושך. המפגש ב"עמך" באר שבע | צילום: מיה קרוב

בינ-דורי, בינלאומי, בן אדם: באחרונה, נערך במועדון “עמך” באר שבע מפגש בינ-דורי ובינ-תרבותי מיוחד במינו בין תלמידי ותלמידות התיכון הטכנולוגי “אורט אלסייד” לחברי מועדון “עמך”, זאת ביוזמתה של מנהלת התיכון קיפאח אל סעיד, שביקשה להגיע יחד עם יועצת בית הספר והתלמידים כדי לברך את ניצולי השואה ובני הדור השני במועדון לכבוד חג החנוכה.

האירוע התקיים במסגרת פעילות “אורט אלסייד” בנושא “ערבות הדדית”, ובמהלכו הציגו התלמידים את עצמם ואת בית ספרם, והעבירו פעילות חנוכה מעוררת השתאות, שבה כל אחד מהמשתתפים בחר קלף המדבר אליו, וסיפר מה גורם לו לשמחה בחייו. בתום הפעילות, חילקו התלמידים לחברי “עמך” באר שבע פרחים מסבון שהם מייצרים בעצמם בתיכון וכן סופגניות לכבוד החג. המפגש היה משמעותי ביותר, ועלו בו עניינים הקשורים לערכים, כגון קבלת האחר, תקשורת בין תרבויות וסובלנות.

ההתרגשות הן בקרב חברי “עמך” והן בקרב התלמידים והתלמידות וצוות בית הספר הייתה רבה, והורגשה תחושת קירבה וחיבור בין התרבויות. ללא ספק, מפגש מיוחד זה הדגים באופן מובהק את מהות חג החנוכה: “ניצחון האור על החושך”.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה