חדשות

אברכים ממצפה רמון ניקו בבאר שבע

חדשות4 ביוני 2019    דקה אחת
0

תלמידי הישיבה התיכונית במצפה רמון קיימו מבצע לטיפוח הסביבה בבירת הנגב, יחד עם עובדים ב"עמידר"

אברכים ממצפה רמון ניקו בבאר שבע
היו גם אברכים, תאמינו ל"עמידר". מבצע טיפוח הסביבה | צילום: באדיבות "עמידר"

משרד הבינוי והשיכון, באמצעות אגף קשרי קהילה בחברת “עמידר” והישיבה התיכונית מצפה רמון, ערכו בשבוע שעבר, יום התנדבות שכלל מבצע ניקיון, צביעה וטיפוח הסביבה בשטח הציבורי המשותף של מתחם החיד”א 58 ובשכונת דרום בבאר שבע. ל”שבע” נמסר, שליום זה נרתמו עובדי מרכז השירות של “עמידר” בבירת הנגב ואברכי הישיבה התיכונית.

פאני שמשי, מנהלת קשרי קהילה בחברת “עמידר” מחוז דרום, סיפרה על המבצע: “פגשנו בני נוער ערכיים, עם צורך עצום של נתינה. החיבור עם הבנות ממרכז שירות ב’, שהתגייסו בהתלהבות רבה למבצע, היה מצוין, וכנראה יניב עוד מבצעים משותפים במתחמים נוספים”.

גלית רוס, מנהלת מרכז השירות של “עמידר” בבאר שבע, ציינה, ש”עובדי מרכז השירות שלנו נרתמו ליום, שכולו נתינה ועזרה לקהילה. אני גאה בעובדים שלנו, על הפעילות המבורכת, ובטוחה שנמשיך בעוד עשייה רבה למען הקהילה”.

לצד ההשקעה בתחזוקת הדיור הציבורי ובהגדלת מלאי הדירות, ובהתאם למדיניות משרד השיכון, פועלת חברת “עמידר”, דרך אגף קשרי קהילה, להעצמת קהילת דיירי הדיור הציבורי. השקעה זו מבוצעת הן בהיבט האישי והן בהיבט הקהילתי חברתי, באמצעות קיום תוכניות ייעודיות ופעילויות במרכזים הקהילתיים ברחבי הארץ. במסגרת מרכזים אלה, נערכות פעילויות חינוכיות, חברתיות ומעצימות לילדים, נוער ומבוגרים.

כתבות נוספות בחדשות

0

קפה מסוכן

משטרת ישראל עצרה חשודה בייבוא חומר חשוד כסם מסוכן (אייס) אשר הוחבא בתוך שקיות קפה

חדשות10 באוגוסט 2020    דקה אחת
1

שדה תעופה שני יוקם בנגב

כך אומר ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' לאחר שיחת טלפון שקיבל משרת התחבורה

חדשות10 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה