חדשות

“מי שבע”: מאות בבאר שבע ואופקים הסדירו את חובות המים שלהם

חדשות4 ביוני 2019    דקה אחת
0

במסגרת המבצע לגביית חובות, הכולל את ביטול הריבית וההצמדה על החובות

“מי שבע”: מאות בבאר שבע ואופקים הסדירו את חובות המים שלהם
מנכ"ל "מי שבע" מריו לובטקין. יש לו סיבה לחייך | צילום: דיאגו מיטלברג

מאות לקוחות מים פרטיים בבאר שבע ואופקים הסדירו, בשבועות האחרונים, את חובות המים שלהם לתאגיד המים והביוב “מי שבע”. ל”שבע” נמסר, שבעקבות הנחיית רשות המים לגבי המבצע לעידוד צרכנים פרטיים להסדיר חובות מים שוטפים, פעל התאגיד לחשיפת התושבים לקיום המבצע במספר ערוצים במקביל.

מתחילת מבצע ההנחות, הגיעו כאמור, מאות תושבים, שצברו חוב ל”מי שבע” עם ריביות והצמדות, למשרדי התאגיד, והסדירו את התשלום. במסגרת המבצע, מבוצעת מחיקת ריביות והצמדה לחובות הקיימים לצרכנים פרטיים, ובכך מופחת החוב, שיתבקש כל צרכן לשלם. מבצע זה, שהחל ב-2.4, צפוי להסתיים ב-31.7. כמו כן, ממשיך בימים אלה תאגיד “מי שבע” לפרסם את קיומו של המבצע והאופן בו ניתן להסדיר במסגרתו את חוב המים.

ב”מי שבע” קוראים לתושבי בירת הנגב ואופקים, שצברו חוב בגין חשבון המים, וטרם פנו לתאגיד כדי להסדירו, להגיע למשרדי “מי שבע”, בזימון תור מראש, לפני תום המבצע, במטרה לטפל בנושא. ההסדר, שיושג עם כל צרכן שיבקש להסדיר את חובו במהלך החודשיים שנותרו עד תום המבצע, יתקיים בתנאי שהצרכן יעמוד בהסדר התשלומים שיסוכם, וישלם את חיובי המים והביוב השוטפים שלו. מבצע זה מהווה הזדמנות ייחודית, לראשונה בעשור האחרון, ועם סיומו, לא תינתן אפשרות לפרוע חובות בניכוי ריביות והצמדה.

מריו לובטקין (מנכ”ל “מי שבע”): “אנו שמחים על כך שתושבים רבים כבר בחרו להיענות למבצע של רשות המים. מתחילת המבצע, שנמשך כבר קרוב לחודשיים, מאות תושבים הסדירו את חובם. אנחנו פונים לתושבים נוספים, שהם בעלי חוב, לנצל את ההזדמנות הזו, התקפה לחודשיים נוספים בלבד, כדי לישר קו, ולהסדיר את חובם”.

כתבות נוספות בחדשות

0

כמה חולי קורונה בשכונה שלכם?

עיריית באר שבע פרסמה את מספר הנדבקים בכל שכונה בבאר שבע

חדשות24 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

500 ק”ג מגבונים הביאו לסתימה גדולה בשכונת...

צוותי "מי שבע" פעלו במהלך החג לשחרור סתימת ביוב גדולה, שנגרמה כתוצאה מהצטברות מגבונים בקו ביוב ראשי

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה