חדשות

חגיגה עם החיילים

חדשות8 במאי 2019    דקה אחת
0

ילדי הגנים בבאר שבע חגגו את עצמאות המדינה עם לוחמי מג"ב דרום ויחידת הניסויים של צה"ל בערבה

חגיגה עם החיילים
צילום: ציפורה חלפון

לוחמי מג”ב דרום ויחידת 5050 בערבה, חגגו עצמאות עם ילדי הגן.

ל”שבע” נמסר, שרגע לפני יום העצמאות הרשמי, חגגו ילדי הגנים העירוניים בבאר שבע את יום העצמאות ה-71 של מדינת ישראל, בשיתוף פעולה מלא עם מתנדבי סניף “יחד למען החייל” ולוחמי מג”ב דרום ויחידה 5050 בערבה, יחידת הניסויים של צה”ל.

צילום: ציפורה חלפון

הילדים הגיעו לבושים בחולצות לבנות וחגיגיות, כשלראשיהם כובעים מיוחדים שהודפסו לכבוד הטקס, ונהנו ממוזיקה וריקודים עם דגלי המדינה באווירה חגיגית. נטלו חלק בחגיגות חיילים מהיחידות המאומצות בידי “יחד למען החייל” בעיר.
עם הגננות והסייעות, חילקו ילדי הגן פרחים ושי, שהכינו וארזו במיוחד עבור החיילים. הילדים שרו שירי א”י, הניפו דגלים, רקדו ונשאו תפילה לשלום המדינה, בשילוב מצעד דגלים של החיילים. בסיום הטקס, עמדו ילדי הגנים לשירת ההמנון.

צילום: ציפורה חלפון

יו”ר מתנדבי “יחד למען החייל” בבירת הנגב, ציפורה חלפון: “אירוח של חיילי צה”ל ואנשי כוחות הביטחון בחגיגת העצמאות של מדינת ישראל זה מה שמייחד את הצבא שלנו, כצבא העם. אנו עומדים בראש שנה חדשה של עצמאות מדינת ישראל. נקווה ששנת עצמאות חדשה זו תביא עימה שלום, ותהא זו שנת עצמאות שלווה ובטוחה עבור כל עם ישראל. תודה ענקית ללוחמי מג”ב דרום ויחידת 5050, על שיתוף פעולה מלא ולתורמים המיוחדים אורטל וקנין, יפעת סבן, לאה חג’בי ודגנית דהן”.

צילום: ציפורה חלפון

כתבות נוספות בחדשות

0

אותרו אופניים לבעלי מוגבלויות שנגנבו מתל שבע

משטרת מרחב הנגב עצרה קטין בחשד לגניבת והחזקת האופניים הייחודיים

חדשות21 בינואר 2020    דקה אחת
0

התקדמות בפרויקט מחלף להבים

ראש מועצת להבים יוסי ניסן סיכם על הקמת המחלף עד סוף 2022 או תחילת 2023

חדשות20 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה