חדשות

ד"ר שלמה קרעי נציג הנגב ברשימת "הליכוד"

חדשות6 בפברואר 2019    דקה אחת
0

גבר על שלום דנינו מאופקים, ליאור קצב מקריית מלאכי ועו"ד פיני דלויה מבאר שבע, שהסתפק במספר קולות מועט ביותר עבור מועמד מסניף בירת הנגב, הגדול באזור...

ד"ר שלמה קרעי נציג הנגב ברשימת "הליכוד"
ד"ר שלמה קרעי וראש הממשלה נתניהו | צילום ארכיון: יח"צ

עכשיו זה סופי: ד"ר שלמה קרעי משדרות, חבר סגל בכיר במחלקה לניהול באוניברסיטת בר אילן, הוא נציג הנגב ברשימת "הליכוד" לכנסת הבאה.

ד"ר קרעי קיבל 631 קולות, בעוד שלום דנינו מאופקים זוכה ב-549 קולות, ליאור קצב מקריית מלאכי מקבל 278 קולות, גבי קדוש מאילת זוכה ב-224 קולות, עו"ד פיני דלויה מעומר מקבל 31 קולות, בני מזגיני גם הוא מאילת זוכה ב-27 קולות, פרופ' ולדימיר הרצברג מבאר שבע מקבל 10 קולות וטל אדרי מנתיבות שהסיר את מועמדותו בסופו של דבר זוכה למרות זאת ב-8 קולות…

ניצח את כל הנסיכים. ד"ר קרעי בפריימריז | צילום: יח"צ

באחרונה, פרסמנו כאן (ב-17.1), תחת הכותרת "כנגד כל הנסיכים", שד"ר קרעי (37) הוא המועמד המוביל לזכייה במשבצת הנגב של "הליכוד"' עם תמיכה, בין היתר, של השר יריב לוין, סגנית השר ציפי חוטובלי, ראשי רשויות ויו"רי סניפים וחברת מועצת העיר באר שבע לשעבר, אורטל פרלמן-שמואלי. קרעי גדל במשפחה חרדית ממושב זימרת, למד עד גיל 17 בישיבת "כיסא רחמים" של הרב מאיר מאזוז, שירת בגדוד "נצח יהודה", השלים בגרויות, סיים בהצטיינות שני תארים, ובגיל 31 קיבל תואר ד"ר מאב"ג.

לאחר ניצחונו המרשים, ציין ד"ר קרעי: "אני נרגש מהתוצאות, שזרמו אלינו במשך הלילה והבוקר. אני בא מהפריפריה, כדי לשרת את הפריפריה. אני בא לעבוד ולשרת את הציבור. תודה לכל חברי המרכז שתמכו בי, ולכל הפעילים ש'חרשו' יחד איתי את כל הארץ ממטולה עד אילת, ונותנים לי את ההזדמנות לשרת את הציבור הישראלי הרחב. אנחנו נילחם בשביל האזרח הפשוט מול הבנקים".

כתבות נוספות בחדשות

0

צעיר נורה בבאר שבע

בן 25 נפצע בינוני כתוצאה מירי. נפתחה חקירה

חדשות19 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

הרוג ו-8 פצועים בתאונת שרשרת בסמוך לצומת...

בן 50 נהרג בתאונה בין משאית, רכב מסחרי ו-3 כלי רכב פרטיים

חדשות19 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה