חדשות

אושרית אל על לראשות מועצת בני שמעון

חדשות11 באפריל 2018    2 דקות
0

אחותו הקטנה של מ"מ ראש עיריית באר שבע טל אל על, הכריזה השבוע, על התמודדותה לראשות המועצה השכנה לבירת הנגב

אושרית אל על לראשות מועצת בני שמעון
אושרית אל על. "חשיבה חדשנית ורעננה" | צילום: יח"צ

אושרית אל על (39) הכריזה, השבוע, על התמודדותה לראשות המועצה האזורית בני שמעון, זאת כפי שנמסר ל”שבע”, בעקבות “פניות רבות מקרב התושבים, שהפצירו בה לקחת על עצמה חלק משמעותי יותר ומעורבות אזורית”.

אם שם משפחתה של המתמודדת הטרייה על ראשות המועצה נשמע מוכר לתושבי הדרום, הרי זה בזכות אחיה, מ”מ ראש עיריית באר שבע ומחזיק תיקי ההנדסה ורישוי העסקים וממייסדי “מועצת הנגב”, טל אל על. בהתייחסה לזיקה המשפחתית, ציינה האחות הקטנה של מ”מ ראש עיריית בירת הנגב: “כמי שהתחנכה וספגה בבית הורינו את ערכי הנתינה, המעורבות והאכפתיות, אך טבעי עבורי שהעשייה הציבורית תבער גם בי”.

אל על, שגדלה מינקות במושב תאשור שבתחום מועצת בני שמעון, מילאה תפקידי ניהול בכירים, והיא בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במינהל עסקים (אותו סיימה במסלול מצטיינים). כיום, משמשת אל על כמנהלת החינוך במושבי המועצה, ובמסגרת זו הובילה בהצלחה רבה לשיפור משמעותי באיכות המענה לתושבים ובחיבור של הקהילה לעשייה ולמחויבותם כלפי היישוב.

כנערה, היא התחנכה בתנועת הנוער “בני המושבים” של “הנוער העובד והלומד”, ואף יצאה לשנת שירות מטעמה. אל על מעידה על עצמה כפעילה חברתית וציבורית וכאשת עשייה, שאינה מתייאשת לעולם ולא נרתעת מאתגרים, זאת לצד הקפדה על מתן דוגמה אישית, התוויית חזון ושמירה על דרך הישר וניקיון כפיים. מתוך ניסיונה לאורך דרכה המקצועית, היא טוענת, שרק באמצעות שילוב של מטרות חברתיות וכלכליות יחדיו, ניתן לחולל שינוי אמיתי, ולכן היא שואפת להוביל את המועצה להיות שם נרדף לאיכות.

אל על: “המועצה האזורית שלנו נמצאת בתהליכי גידול משמעותיים, ועל כן ישנה חשיבות רבה בעיניי, שגידול מבורך זה לא יבוא על חשבון איכות השירות לתושבים ולעסקים המקומיים.

אני מביאה לתפקיד ראשת המועצה מקצועיות, ניסיון ניהולי, חשיבה חדשנית ורעננה ומעל הכל אכפתיות והרבה אנרגיה חיובית. חשוב לי מאוד להשקיע בשכבת הצעירים, בפיתוח מרכזי תרבות, פנאי ומסחר, ולהעניק תשומת לב לצורכי כל ישוב ויישוב”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בוטלה לכם החתונה? אתם מוזמנים לקיים אותה...

ורדית לבנת מהיישוב מיתר החליטה לפתוח את ביתה לזוגות שחתונתם בוטלה

חדשות8 ביולי 2020    דקה אחת
0

הגל שלפני הצונאמי הכלכלי

ההודעה אמש על סגירת הברים והמועדונים כבר הביאה לשני בעלי ברים לסגור את הברזים

חדשות7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה