רכילות ולילה

היי מיסטר די ג'יי | דודו פחימה

רכילות ולילה12 בינואר 2018    דקה אחת
0
היי מיסטר די ג'יי | דודו פחימה
די ג'יי דודו פחימה | צילום: Tisha mayls

גיל: 25

כמה זמן אתה מנגן?

"אני מנגן מאז שאני ילד. כבר 10 שנים. ב-6 השנים האחרונות מנגן במועדון הפורום, בליין החמשוש ובנוסף בחתונות, כבר מעל 7 שנים, בחברת A-Music".

מי נתן לך את ההזדמנות הראשונה?

"בתחילת דרכי הייתי ילד מתלהב שרק חיפש איפה לנגן. הייתי משתתף בתחרויות דיג'אים צעירים, מנגן קצת במועדונים קטנים וימי הולדת בבתים פרטיים ואפילו במקלטים (כשזה היה באופנה). לשמחתי, באחד המועדונים נתקלתי באדם בשם דניאל מור, די ג׳יי ענק ומורה מדהים שהכניס אותי לפאב סטודנטיאלי בעיר, ה״איינשטיין״. שם, במהלך 4 שנים קיבלתי את כל הכלים שהייתי צריך לדרך".

מסיבה שזכורה במיוחד?

האמת שקצת קשה לי לבחור. זכיתי לנגן במועדון הכי גדול בארץ, שמפתיע אותי כל כמה שבועות מחדש. אבל אם אני חייב לבחור אז ב-2014 חיממתי את אינפקד מאשרום באולם החדש של הפורום שרק נפתח באותם חודשים. את האנרגיות של הקהל באותה מסיבה, לא אשכח לעוד המון שנים".

רגע מביך שקרה במהלך מסיבה?

"הייתי אז ילד צעיר במועדון. בשיא המסיבה, המחשב שלי החליט שהוא מכבה את עצמו. הדלקתי מחדש ולקח לו זמן והרגשתי שאלפי אנשים מסתכלים עליי ומחכים שהוא יידלק ביחד איתי. זה היה קצת מצחיק וקצת מביך".

 

5 הלהיטים הכי גדולים שאני מנגן כיום:

Axwell Λ Ingrosso – More Than You Know
J Balvin, Willy William – Mi Gente
Yinon Yahel & Mor Avrahami – Naya
Camelphat & Elderbrook ‘Cola’
WARRIORS feat. S&L – Dana

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה