רכילות ולילה

שנתיים ל-11

רכילות ולילה12 בינואר 2018    דקה אחת
0

בסוף השבוע הקרוב יחגגו בבר האחדשר'ה את חגיגות השנתיים להקמתו של הבר. וחגיגות שנתיים זו בהחלט סיבה למסיבה ונקודת ציון בחיי הלילה המקומיים

שנתיים ל-11
איב אבנעים | צילום: עדן זמר

תפסנו את הבעלים, איב אבנעים לשיחה קצרה על הבר.

אז איב, במבט לאחור, מה הביא אותך לפתוח את האחדשר'ה, שהוא שונה מהפאב השני שלך החמש?

"הדבר הראשון הוא התפתחות עסקית, כשאתה רואה את עצמך בתחום מסוים, אתה חייב לשאוף לעוד עסקים. ה-11 שונה מאוד מהחמש, הוא מיני קלאב/דאנס בר שמטרתו העיקרית היא ריקודים. החמש הוא יותר מקום לבוא לבירה ולשוחח".

אתה כבר לא מעט שנים בחיי הלילה, מה אתה חושב על הקהל הבאר שבעי?

"הקהל הבאר שבעי זה הקהל הכי מיוחד שיש, תמיד אני אומר את זה. אני אישית מאוד אוהב אותו ומאוד מעריך אותו ואת השינוי הגדול שהוא עבר עם השנים, מבחינת תרבות הבילוי והשתייה".

בזמן קצר האחדשר'ה נוחל הצלחה גדולה. זה הפתיע אותך?

"אנחנו עובדים קשה, 24/7, בשביל שהבר שלנו יצליח. זה לא מפתיע אותי כי אני כבר למדתי על בשרי שמי שמשקיע, בסופו של דבר מצליח. אני שמח ומודה על כך".

אז מה יהיה בחגיגות? שלושה ערבים, מחמישי עד מוצ"ש, עם כמה מסיבות. בחמישי ייפתחו החגיגות עם צמד הרזידנטים של הבר, גיא פילו ועוז זיגרון על העמדה. בשישי, המנה העיקרית ב"שישי רציונלי". לעמדה יגיע להתארח האחד והיחיד חן טוכנר, המוכר יותר כ-Braindead שכבר חתום על חימום מייג'ור לייזר ודאדי יאנקי, קטעים שלו מנוגנים ע"י סקרילקס והארדוול בהערצה רבה ובהמון הערכה.

במוצ"ש הרזידנטית חן תימסית, הידועה כדי-ג'יי צ'ילי, תעלה לסט 'בק טו בק' עם די ג'יי עידן חגאי.

 

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

פסק זמן

אלונה ברקת מתאפרת, רביד שוקרון חוגגת, נועם ארוס מעצבת

רכילות ולילה5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה