רכילות ולילה

היי מיסטר די ג'יי: יקיר ביטון

רכילות ולילה28 בדצמבר 2017    דקה אחת
0
היי מיסטר די ג'יי: יקיר ביטון
די ג'יי יקיר ביטון | צילום: יח"צ

גיל: 24

כמה זמן אתה מנגן? 

"4 שנים".

מי נתן לך את ההזדמנות הראשונה?

"בתחילת דרכי במקצוע התחברתי עם גיא פילו שלימד אותי את המקצוע בצורה הטכנית. לאחר מכן הייתי באירועים יחד עם חיליק בונפלד , ראג'ו ועוד. אבל מי שנתן לי את ההזדמנות לנגן במסיבה גדולה במועדון ה"פורום" היה עומרי אזולאי שהסכים לקבל אותי לקבוצה ומשם התפתחתי. התחלתי במסעדות והיום אני מנגן בליין החמשוש ב"פורום" ישראל יחד עם דודו פחימה.

מסיבה שזכורה במיוחד.

"כל מסיבה בשבילי היא מיוחדת, לכל אחת יש צבע. אבל אם להצביע על אחת, אני זוכר בעיקר מסיבה שהיתה בחורף שעבר ב"פורום" ב"מרפסת האלקטרונית" שחיממתי את הצמד "Red Axes" אמנם הקהל לא היה רב, אבל זה היה הקהל הכי איכותי שיש, ולנגן להם הרגיש כמו לנגן בפסטיבל הכי גדול של אוהבי מוסיקה אלקטרונית".

רגע מביך שקרה במהלך המסיבה.

"פעם אחת פתחתי את הערב בפורום עד השעה 1 בערך ואחרי עלה הדי ג'יי שממשיך, כשניתקתי את הציוד בטעות ניתקתי את החשמל של הלוח תאורה של ה"פורום". מפה לשם בשעה 1 בלילה ה"פורום" כולו היה מלא באור לבן".

חמשת הלהיטים הכי גדולים שאני מנגן כיום:

1. (Lana Del Rey – West Coast (ZHU Remix

  1. (Barbatuques – "Baiana" (Cosme Martin & Christian Vila Official Rmx
  2. Yinon Yahel & Mor Avrahami – Naya
  3. Warriors ft S&l – Dana
  4. Exis ft Enya Angel – Free

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה