רכילות ולילה

ביזנס אנד פלז'ר

רכילות ולילה8 במאי 2018    2 דקות
0

שהר מתגלח ופוגש חבר קרוב, יעקב בוזגלו שוב בכותרות, רונלדיניו מארח והניגרים של באר שבע בודקים עובר ושב

ביזנס אנד פלז'ר
השבוע התקיים אירוע ההשקה של ג'ילט Gillette Fusion5, במסגרתו התקיימה פרמיירה לסרט PELE בסינמה סיטי גלילות | צילום: שוקה כהן
>

בין כל המגולחים, הגיע גם האלוף בן שהר, מלווה באביו מיקי, שם פגש חבר קרוב, מאור בוזגלו שכמובן הגיע יחד עם האבא יעקב.

 

מיקי ובן שהר יעקב ומאור בוגזלו באירוע ג'ילט | צילום: שוקה כהן

אם כבר דיברנו על ליגת העל, אז יממה לאחר משחק הבכורה שניהל כשופט בליגת העל בכדורגל, בין קריית שמונה לעכו, הגיע הבאר שבעי שלו ששון למירוץ הג'ירו שעבר השבוע בעיר והפגיז בסלפי.

ששון אפילו זכה להרחיק את בן רייכרט, ממש כמו שאר השופטים המנוסים העונה | צילום: פרטי

עוד לפני כן, לפני הניצחון הגדול על בית"ר ירושלים, מיכאל אוחנה שסיים את העונה בהפועל באר שבע בעקבות הפציעה בברכו, לא נתן לזה לשבור את רוחו וניצל את הטיסה לבדיקת אופציה לניתוח בחו"ל, גם לקפיצה לאליאנס ארנה, לראות את באיירן מינכן וריאל מדריד נפגשות בחצי גמר ליגת האלופות. אוחנה כמו שאתם רואים בחר בצד הגרמני, וראה את באיירן מפסידה בבית 2:1.

שוב בחר בצד הלא נכון? אוחנה | צילום: פרטי

אולם הדרייב אין בתל אביב זכה לארח אגדה חיה לאחרונה. האיוונט: רונלאדיניו, אגדת כדורגל ברזילאית, מגיע למשחק ראווה עם מיטב הסלבס של ישראל.

רונלדיניו | צילום: דני מרון

לאחר מכן רונאלדיניו גם הצטרף להקרנה משותפת לעובדי טמפו ואחרים. מי שזכה לראות את הפלא מקרוב היה אושיית הלילה ועובד החברה בבאר שבע אביעד סמדג'ה, יחד עם שאר החברים.

מרחק נגיעה מרונלדיניו | צילום: פרטי

המקום: בנק דיסקונט בגראנד קניון בבאר שבע. נכנסים להם לסניף ג'ון אוגו וטוני וואקמה לעניינים פיננסים. רואה אותם עובד הבנק יקיר כלפון ויחד עם סגן מנהל הסניף, עדי בלוסטוצקי, תופסים יחדיו תמונה למזכרת.

יחזרו בקרוב עם מענק האליפות | צילום: פרטי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה