עסקים וכלכלה

החורף כאן וזו התקופה האידיאלית להיערך לתופעת הזעת היתר

עסקים וכלכלה19 בדצמבר 2023    דקה אחת
0
החורף כאן וזו התקופה האידיאלית להיערך לתופעת הזעת היתר
צילום: שאטר סטוק

כיום הזעת יתר היא אינה גזירת גורל וזו הבשורה בתחום האסתטיקה. יותר ויותר ישראלים כבר נערכים ותרים אחר פתרונות שיסייעו להם להגיע לטפל בתופעת הזעת היתר.
מרפאת כללית אסתטיקה מקיימת יום טיפולים מיוחד וממוקד, בו תבצע דר' יעלה בן נפתלי, מומחית בכירורגיה פלסטית, טיפולי הזרקות בוטליניום טוקסין (בוטוקס) לטיפול בתופעת הזעת היתר, אותו חומר מפורסם המשמש להעלמת קמטים בפנים. טיפול הבוטוקס, הפועל לשיתוק בלוטות הזיעה, מאפשר פתרון אפקטיבי, מהיר, נטול כאבים וללא תופעות לוואי, עם תוצאות משמעותיות של הפחתת כמות הזיעה בכ-80%.
במסגרת יום הטיפולים מבוצע ייעוץ וטיפול ייעוץ וטיפולי הזרקות לבית השחי במחיר מסובסד ומשתלם במיוחד למבוטחי כללית מושלם.

מור לנקרי, מנהלת מרפאת כללית אסתטיקה: "אנו ברשת כללית אסתטיקה עדים לעלייה הולכת וגוברת בביקוש לטיפולים המספקים פתרונות לתופעת הזעת היתר. כמו כל הטיפולים והניתוחים ברשת, גם טיפולי ההזרקות לטיפול בהזעת יתר מבוצעים רק על ידי רופאים מומחים, מנוסים ומובילים בתחומם. החומרים המוצעים ברשת הנם אך ורק חומרים איכותיים העומדים בתקני הבטיחות הקפדניים ביותר ומאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות . אנו מזמינים את תושבי העיר והסביבה להגיע וליהנות מכל שירותי המרפאה".

הטיפולים יבוצעו ע"י דר' יעלה בן נפתלי, מומחית בכירורגיה פלסטית במרפאת כללית אסתטיקה ב-באר שבע, ב21.12.23.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

"אתם ממלאים אחר צוואתה הלא כתובה של...

- כך אמר בביקורו במכללה הטכנולוגית באר שבע שאול רחבי, נכדה של ראשת הממשלה המנוחה גולדה מאיר, שחנכה את המכללה ב-1954 בעת כהונתה כשרת העבודה

עסקים וכלכלה25 בפברואר 2024    3 דקות
0

140 מצטיינים ומצטיינות במכללה הטכנולוגית ב"ש

בשני טקסים מרגשים, הוקירה המכללה, המציינת בימים אלה את שנת ה-70 להקמתה, את 140 הסטודנטים והסטודנטיות המצטיינים שלה לשנת הלימודים ה'תשפ"ג

עסקים וכלכלה20 בפברואר 2024    3 דקות

כתיבת תגובה