עסקים וכלכלה

ח"כ דנינו יפעל למתן עדיפות לעסקים בנגב במכרזי משרד הביטחון

עסקים וכלכלה27 באוגוסט 2023    דקה אחת
0

"אני עובד על ספר מלא סעיפים בנושא השינויים הדרושים בעסקים הקטנים כדי למנוע את אחוזי הסגירה הגבוהים של עסקים אלה בכל שנה", הדגיש בביקורו בלשכת המסחר והתעשייה ב"ש והנגב

ח"כ דנינו יפעל למתן עדיפות לעסקים בנגב במכרזי משרד הביטחון
הקטנת מס' העסקים הקטנים שנסגרים. עו"ד גיל, דנינו ואוחיון | צילום: יח"צ הלשכה

נציג הנגב בסיעת הליכוד בכנסת, ח"כ שלום דנינו, התארח באחרונה, בלשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב, וסיפק מספר כותרות מעניינות, ובהן ש"ב-2024 יחלו עבודות לשיפור הבטיחות בכביש 40, בחלק הדרומי, טללים – מצפה רמון".

ח"כ דנינו הביע זעזוע ממספר ההרוגים בקטע הדרומי של הכביש, ולאחר פגישות עם תושבי האזור, אמר לחברי הלשכה: "מדובר בקטע הכביש המסוכן במדינה, ומספר האזרחים והחיילים הנוסעים בו מחייב טיפול דחוף בקטע הכביש הקטלני. אחרי ארבעה הרוגים בחצי שנה, אני חושש מאסון גדול בכביש. ולכן, דאגתי לתקצוב העבודות בקטע הזה".

על הנתונים המסווגים שהוצגו בוועדת החוץ והביטחון, סירב דנינו להתייחס, אך הבטיח לפעול במרץ למען תיקון העיוות במכרזי משרד הביטחון בנגב: "צודק נשיא הלשכה יורם אוחיון, המגלה דאגה בנושא. לכן, אפעל לחלק את המכרזים של משרד הביטחון לנתחים קטנים, ולתת עדיפות לעסקים מהנגב".

אוחיון ומנכ"ל לשכת המסחר עו"ד רפי גיל, הודו לח"כ על פעילותו למען בעלי העסקים בנגב, שסיים את דבריו בנימה אופטימית: "התעשיות הביטחוניות בישראל מוצפות בהזמנות, שהן מעבר לכושר הייצור שלהן. בנוסף לכך, אני עובד על ספר מלא סעיפים בנושא השינויים הדרושים בעסקים הקטנים כדי למנוע את אחוזי הסגירה הגבוהים של עסקים אלה בכל שנה".

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

עידן חדש בין לשכות המסחר של ת"א...

יו"ר איגוד לשכות המסחר בישראל עו"ד אוריאל לין, הציג בבירת הנגב תוכנית להגדלת ההכנסות של המוסד הדרומי

עסקים וכלכלה21 באוגוסט 2023    דקה אחת
0

הכיוון: רומניה

לשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב תשתף פעולה עם גורמים כלכליים בעיר יאשי הרומנית

עסקים וכלכלה6 באוגוסט 2023    דקה אחת

כתיבת תגובה