עסקים וכלכלה

“אנדרו אקספרס”- הבשורה של באר שבע

עסקים וכלכלה27 במרץ 2019    2 דקות
0

מפלצת הסלולר והגאדג'טים, מגיעה לנווה זאב ובאה לטרוף את הקלפים

“אנדרו אקספרס”- הבשורה של באר שבע
צילום: יח"צ

כבר שנים שאנחנו, כצרכנים ישראלים, מבינים את התועלת הכלכלית ש’בלואו קוסט’ ויודעים שהדבר לאו דווקא מעיד על איכות מוצר ירודה, בין אם בטיסות, מסעדות ועכשיו גם בתחום הסלולר. החנות חדשה בשם “אנדרו אקספרס” מבית רשת היבואן “אנדרו שיווק והפצה”, עתידה לפתוח בימים הקרובים את דלתותיה לקהל הצרכנים ולהביא את הבשורה החדשה והחמה של עולם הסלולר, אליכם לשכונה.

“אנדרו אקספרס” היא השחקן החדש במגרש והיא משנה את החוקים, כך שהתועלת העיקרית, היא לצרכן. החנות משווקת מוצרים שמגיעים מהיבואן לצרכן ללא נקודות עצירה וללא עלויות תיווך שאנחנו, כצרכנים, משלמים עליהם בכל תחום ובכל רכישה. כאן, המטרה היא להביא את המוצר הטוב ביותר, במחיר הזול ביותר בצורה הישירה ביותר.

כפי שחנויות הסטוק, נכנסו לחיינו ושינו את התפיסה ואת הרגלי הצריכה שלנו, כך גם “אנדרו אקספרס” שצפויה לשנות את חווית הרכישה של הצרכן, בכל הקשור לעולם הסלולר, האביזרים והגאדג’טים ולכונן את מהפכת הקניות הבאה. אם עד היום שוטטנו באתרים מחו”ל, חיכינו חודשים לחבילה שתגיע ורק אז קיבלנו את המוצר, רק כדי ליהנות ממגוון מוצרים עצום במחירים נמוכים, היום בזכות החנות החדשה, הזמינות היא מידית והמחירים תואמים לאתרי הסחר השונים. בנוסף למגוון, המחירים הנוחים והזמינות המידיית, החנות תעניק לצרכן חוויית קניה נוחה ורגועה. בחנות תמצאו עגלות וסלי קניה לנשיאה נוחה, מדפים מסודרים ומרחב רכישה נקי ומרווח.

צילום: יח”צ

החנות כאמור, היא שלוחה של רשת היבוא וההפצה “אנדרו” ובנוסף לחנות הצרכנים בנווה זאב, קיים מחסן היבואן בעמק שרה. גם שם ניתן להגיע ולרכוש ממגוון המוצרים הקיימים, אך החנות החדשה תספק את כל המוצרים הקיימים ותהיה נוחה להגעה.

לסיכום, ניתן לומר שמהפכת הצריכה שהחלה בישראל ומכה גלים בכל התחומים, ממשיכה להשתדרג. היום, הצרכן מבין שהכוח בידיים שלו ושהוא אינו מוגבל למותג או לחנות אחת, העולם פתוח בפניו וצורת הרכישה הפכה מעניין מקומי, לעניין אוניברסלי. יחד עם זאת, החסרונות העיקריים הטמונים ברכישות מחו”ל, ברורים לכולנו ואינם מספקים את הצורך המיידי של הצרכן ומחייבת אותו לדחות את הסיפוק. לכן, חנות כמו “אנדרו אקספרס”, הבינה את הפער הקיים ואת החיסרון והצליחה לגשר עליו ולהביא לצרכן את כל התועלות במקום אחד – מחיר, מגוון ומיידיות.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

במגמת התחדשות

בגרנד קניון באר שבע לא נותנים לקורונה לעצור אותם וממשיכים במגמת ההתחדשות האופנתית עם מותגים חדשים וחנויות חדשות שייפתחו ממש בקרוב

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    דקה אחת
0

עכו פינת הסינמה סיטי באר שבע

כבר לא צריך לנסוע רחוק כדי לטעום את השפע של הצפון. מסעדת סדפה החדשה במתחם הסינמה סיטי בבאר שבע, מביאה את הטעמים, הריחות והטריות של עכו, היישר לבירת הנגב. בתאבון

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    5 דקות

כתיבת תגובה