עסקים וכלכלה

מרהטים את הבית במתנה: קונים במתחם דיזיין פלוס ויכולים לקבל בחזרה עד מאה אלף שקלים

עסקים וכלכלה26 במרץ 2019    דקה אחת
0

התקופה שלפני פסח היא זמן בו רבים מאיתנו מעצבים ומשפצים את הבית מחדש וההוצאה על כך יכולה להגיע לסכומי עתק. מה אם היו אומרים לכם שיש לכם סיכוי לקבל ההחזר מלא על הקנייה?

מרהטים את הבית במתנה: קונים במתחם דיזיין פלוס ויכולים לקבל בחזרה עד מאה אלף שקלים
מבצע דיזיין פלוס. מעצבים את הבית במתנה | צילום: נטוצ'י
>

בפסח הקרוב האפיקומן שתוכלו לקבל יהיה שווה במיוחד – כל מי שירכוש לכל הפחות בשתיים מחנויות המשתתפות במבצע במתחם דיזיין פלוס באר שבע, בסכום של 5,000 שקלים ומעלה, יוכל להשתתף בהגרלת “מרהטים לכם את הבית במתנה” שבסופה יוכרז הזוכה בשווי הקנייה בחזרה, עד 100,000 שקלים.

המותגים המובילים והחנויות המשתתפות במבצע ההגרלה הם: מטבחי זיו, נטוצ’י, הולנדיה, ביתילי, איטלסופה, סויס סיסטם, תקה מוצרי חשמל למטבח, ד”ר גב, דלתות רשפים, כרמל פלור דיזיין, אידיאל ארונות, בית המעצבים. בנוסף, תוכלו ליהנות מעוד מגוון הטבות מיוחדות בחנויות המתחם לקראת יום הבחירות המתקרב וחג הפסח.

ההגרלה תיערך בסיום הפעילות, שנמשכת בין התאריכים 24 במרץ עד 31 באפריל, וזוכה מאושר אחד יזכה בכל הכסף ששילם בחנויות בחזרה, עד לשווי מקסימלי של 100,000 ששקלים. ההגרלה בפיקוח משרד עורכי דין ועל בסיס תקנון משפטי מסודר.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

פריצת דרך טיפולית לעור הפנים בעזרת עוצמות...

בימים אלה משיקה חברת "לאונרדו קוסמטיקה" מוצר חדש ומהפכני המצטרף למגוון רחב של מוצרים שהחברה פיתחה ומשווקת בשוק הקוסמטיקה. מסכת מים מהפכנית "BALM SPRINGS" הרותמת את עוצמת המים לטיפול בעור

עסקים וכלכלה23 בינואר 2020    דקה אחת
0

קולקציית הילדים של GUESS

איזה בגדים היית חולמת שיהיו בארון הבגדים של הילד שלך? תמיד דמיינת אותם שיקיים ומגניבים כאלו, שכולם מתלהבים מהסטייל שלהם?

עסקים וכלכלה8 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה