עסקים וכלכלה

מרהטים את הבית במתנה: קונים במתחם דיזיין פלוס ויכולים לקבל בחזרה עד מאה אלף שקלים

עסקים וכלכלה26 במרץ 2019    דקה אחת
0

התקופה שלפני פסח היא זמן בו רבים מאיתנו מעצבים ומשפצים את הבית מחדש וההוצאה על כך יכולה להגיע לסכומי עתק. מה אם היו אומרים לכם שיש לכם סיכוי לקבל ההחזר מלא על הקנייה?

מרהטים את הבית במתנה: קונים במתחם דיזיין פלוס ויכולים לקבל בחזרה עד מאה אלף שקלים
מבצע דיזיין פלוס. מעצבים את הבית במתנה | צילום: נטוצ'י

בפסח הקרוב האפיקומן שתוכלו לקבל יהיה שווה במיוחד – כל מי שירכוש לכל הפחות בשתיים מחנויות המשתתפות במבצע במתחם דיזיין פלוס באר שבע, בסכום של 5,000 שקלים ומעלה, יוכל להשתתף בהגרלת “מרהטים לכם את הבית במתנה” שבסופה יוכרז הזוכה בשווי הקנייה בחזרה, עד 100,000 שקלים.

המותגים המובילים והחנויות המשתתפות במבצע ההגרלה הם: מטבחי זיו, נטוצ’י, הולנדיה, ביתילי, איטלסופה, סויס סיסטם, תקה מוצרי חשמל למטבח, ד”ר גב, דלתות רשפים, כרמל פלור דיזיין, אידיאל ארונות, בית המעצבים. בנוסף, תוכלו ליהנות מעוד מגוון הטבות מיוחדות בחנויות המתחם לקראת יום הבחירות המתקרב וחג הפסח.

ההגרלה תיערך בסיום הפעילות, שנמשכת בין התאריכים 24 במרץ עד 31 באפריל, וזוכה מאושר אחד יזכה בכל הכסף ששילם בחנויות בחזרה, עד לשווי מקסימלי של 100,000 ששקלים. ההגרלה בפיקוח משרד עורכי דין ועל בסיס תקנון משפטי מסודר.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

במגמת התחדשות

בגרנד קניון באר שבע לא נותנים לקורונה לעצור אותם וממשיכים במגמת ההתחדשות האופנתית עם מותגים חדשים וחנויות חדשות שייפתחו ממש בקרוב

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    דקה אחת
0

עכו פינת הסינמה סיטי באר שבע

כבר לא צריך לנסוע רחוק כדי לטעום את השפע של הצפון. מסעדת סדפה החדשה במתחם הסינמה סיטי בבאר שבע, מביאה את הטעמים, הריחות והטריות של עכו, היישר לבירת הנגב. בתאבון

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    5 דקות

כתיבת תגובה