עסקים וכלכלה

DECATHLON מגיעה ל"ביג" באר שבע

עסקים וכלכלה18 בנובמבר 2018    2 דקות
0

החנות ה-5 של ענקית הספורט בישראל תיפתח ב-2020 בפרויקט ההרחבה של המתחם

DECATHLON מגיעה ל"ביג" באר שבע
בקרוב בבאר שבע: Decathlon בבאר שבע | צילום: יח"צ

DECATHLON, ענקית הספורט הצרפתית, חתמה על הסכם לפתיחת חנות במתחם "ביג" באר שבע. מדובר בחנות ה-5, שתפתח Decathlon בישראל. היא תיחנך במהלך 2020, כחלק  מההרחבה העתידית של המתחם בבירת הנגב, ותשתרע על שטח של כ-3,150 מ"ר, זאת כדי לתת מענה לביקוש, גם בקרב תושבי הדרום, למוצרי Decathlon בישראל.

החנות בבאר שבע תצטרף לחנות הראשונה של Decathlon, שנפתחה לפני כשנה, בראשון לציון, ולחנויות העתידות להיפתח ב"ביג" קריות, כפר סבא ותל אביב, ותכלול מחלקות בתחומי הספורט השונים ומגוון רחב של מוצרי ספורט ייחודיים וטכנולוגיים.

Decathlon שכרה באחרונה, שטח להקמת מרלו"ג באשדוד, מחסן לוגיסטי שידאג לרכז את כל השירותים הלוגיסטיים של החנות, הפועלת במתחם G שבראשון לציון, ושל החנויות העתידות להיפתח באתרים אחרים בארץ. פתיחת המחסנים תאפשר לחברה גמישות בכל הקשור למלאי וזמינות של הסחורה בחנויות ובאתר, לטובת הלקוחות שלה.

Decathlon פתחה את הסניף הראשון שלה בישראל בספטמבר 2017, כאמור בראשון לציון, והפכה את ישראל למדינה ה-34 של הרשת. בחנות ראשון לציון מוצעים כ-60 תחומי ספורט שונים, כולם נבחרו בקפידה, ונמצאו מתאימים לקהל הישראלי. מחלקות הספורט כוללות מוצרים של מותגי הבית, המעוצבים ומיוצרים תחת קורת גג אחת, ומעניקים את המענה הטוב ביותר לכל העוסקים בספורט, מרמת מתחילים.

Decathlon נוסדה ב-1976 בעיירה אנגלו, הנמצאת ליד ליל שבצרפת, ומונה כיום כ-1,388 סניפים ב-42 מדינות. החברה מונה קרוב ל-85 אלף אנשי צוות ברחבי העולם, כאשר כולם מאוחדים תחת שני ערכים משותפים: חיוניות ואחריות. ב- Decathlonדוגלים בשמירה על מחירים הוגנים ככל הניתן, בעזרת שליטה בלעדית בתהליך העיצוב וההפצה של המוצרים, במטרה לאפשר לכל אדם באשר הוא לקנות מוצרי ספורט איכותיים ומעוצבים.

מדי שנה, מיוצרים בחברה בממוצע 2,800 מוצרים חדשים, דבר הדורש רעיונות רבים וחשיבה ללא הרף על האבולוציה של הספורט. Decathlon דואגת לשים את לקוחותיה במרכז, ובעזרת 30 המעבדות שברשותה, בהן עובדים יותר מ-150 מהנדסים, היא בודקת מאות אלפי מוצרים בשנה.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה