עסקים וכלכלה

חברת אסיה סיירוס משיקה דירה לדוגמה בפרויקט שכונת השחר בדימונה

עסקים וכלכלה14 בנובמבר 2018    2 דקות
0

חברת אסיה סיירוס משיקה דירה לדוגמה בפרויקט של אסיה סיירוס, לזכאי מחיר למשתכן ומחיר למשתפר, ברחוב עמנואל מורנו בשכונת השחר בדימונה

חברת אסיה סיירוס משיקה דירה לדוגמה בפרויקט שכונת השחר בדימונה
דירה לדוגמה. אסיה סיירוס דימונה | צילום: יח"צ

הדירה לדוגמה המושקת היא דירת חמישה חדרים, 124 מטר בנוי, 140 מ”ר גינה וכוללת מחסן בגודל 6 מ”ר ו-2 חניות. הדירה המעוצבת משקפת את הסטנדרט הניתן ע”י היזם, על מנת שהרוכשים יוכלו להתרשם איך תיראה הדירה שתימסר להם. הדירה פתוחה לקהל הרחב ובאמצעות תיאום טלפוני אפשר להגיע ולהתרשם.

לדברי דורון, מהבעלים ומנכ”ל של ‘חברת אסיה סיירוס: “אנו מייעדים את הפרויקט בשכונת השחר למשפחות, לכן תכננו תמהיל דירות בנות 5 חדרים, גדולות ומרווחות. ילדי השכונה יוכלו להגיע לכל מקום בשכונה ברגל או באופניים בבטחה, בשבילים ייעודיים ומוצלים. גני הילדים ובתי הספר מוקמים בימים אלה ע”י העירייה במיוחד לילדי השכונה כיחידה אוטונומית בעיר בעלת תשתיות משלה”. הפרויקט ממוקם בסמוך לפארק, צמוד לשטחים הירוקים של השכונה ומשיק לרשת שבילי ההליכה והאופניים המחברת אותו ישירות למבנה הציבור כמו בית הספר, גני הילדים והמתנ”ס.

דירה לדוגמה. אסיה סיירוס דימונה H

שכונת השחר מהווה אוטונומיה בפני עצמה בעיר דימונה, עם מערך תשתיות חדשות המתוכננות בקפידה לתושבי השכונה החדשה הנבנית בעיר. השכונה ממוקמת באזור הגבעות הצפוניות של העיר ומשתרעת על שטח של כ-800 דונם. השכונה חדשה בעיר, והעירייה שמה דגש רב על תשתיות לטובת תושבי השכונה בכלל וילדיה בפרט. השכונה מתוכננת באופן מוקפד ומעניקה לתושביה סביבה בריאה, נקייה וירוקה. היא כוללת שטחים ציבוריים גדולים ונרחבים של גינות שעשועים ופארקים מוצלים, שבילי אופניים, מזרקות מים, טיילת להולכי רגל, מערכת שבילי אופניים, מבני ציבור, מתנ”ס חוגים, גני ילדים ובתי כנסת.

בנוסף על יתרונות אלו, הבחירה במגורים בעיר דימונה באופן כללי מביאה עימה שלל יתרונות למשפחות עם ילדים בגילאי 0-18, גם בהיבטים הכלכליים. עלות דירה בדימונה הוא מחצית הסכום מדירה זהה בבאר שבע. גני הילדים לתושבי דימונה ניתנים בסבסוד מלא – חינם. לתושבי העיר ניתנת ההנחה של 4,000 שקלים החזרי מס הכנסה במשכורת, ומענק ממשלתי של 60,000 שקלים ברכישת דירה הכלול בהון העצמי. תושבי העיר הולכים ליהנות מהסכם גג עם הממשלה בסכום של למעלה מ 5 מיליארד שקל עבור העיר ל-10 השנים הבאות, לטובת השקעות בפיתוח מפעלים, תעשייה, הקלות במס, בניית תחנת רכבת, הארכת כביש 6 שיגיע כ 30 ק”מ מהכניסה לעיר ועוד. מחיר דירה בשכונה נע החל מ-875 אלף שקלים ומעלה לדירת 124 מ”ר, בכל דירה מרפסת וחנייה ובחלקן יש גם מחסן.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה