עסקים וכלכלה

פתוח לשיווק: הקומות הגבוהות ב"גרנד אביסרור" בבאר שבע

עסקים וכלכלה22 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

אביסרור משה ובניו, פותחת לשיווק את הקומות הגבוהות בבניין השלישי בן ה-30 קומות. "פרויקט זה מהווה את חוד החנית הטכנולוגית הן ברמת הבנייה הירוקה והפיתוחים הטכנולוגיים הנוספים והן ביוקרה ובחדשנות שהוא מביא לאזור הדרום"

פתוח לשיווק: הקומות הגבוהות ב"גרנד אביסרור" בבאר שבע
פרויקט הדגל גרנד אביסרור - מגדלי יוקרה בבאר שבע | צילום: דייגו מיטלברג

אביסרור משה ובניו, הודיעה על התחלת השיווק של הקומות הגבוהות בבניין השלישי בן ה-30 קומות, של פרויקט הדגל "גרנד אביסרור" בבאר שבע. "פרויקט זה מהווה את חוד החנית הטכנולוגית אם ברמת הבנייה הירוקה והפיתוחים הטכנולוגיים הנוספים, ובין ביוקרה ובחדשנות שהוא מביא עמו לאזור הדרום", נמסר.

פרויקט היוקרה "גרנד אביסרור", אשר ממוקם בשדרות טוביהו מול הגרנד קניון, הינו פרויקט ייחודי באזור הדרום. הפרויקט כולל קומפלקס של ארבעה מגדלי יוקרה בני 30 קומות. הדירות המשווקות במגדל השלישי בקומות הגבוהות החל מקומה 15, הנן בנות 4, 5, ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. הדירות בפרויקט נהנות מנוף פתוח וממרפסות שמש בגדלים שונים.

דיירי הפרויקט ייהנו ממיטב הפסיליטיס המתקדמים, ביניהם: מועדון כושר וספא במבנה חיצוני שנועד לשרת את דיירי ארבעת המגדלים, בית כנסת פרטי, גן ילדים, חדר דיירים בכל מגדל, לובי כפול ומפואר, חדר אופניים ועגלות ועוד. מפרטן הטכני של הדירות עשיר וכולל: תריסי גלילה חשמליים בכל הדירה, סוויטת הורים מפוארת, אסלות תלויות, דלתות פנדור דגם יוניק לבן, מטבח מפנק ועוד.

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק, אביסרור משה ובניו, מסר: "פרויקט גרנד אביסרור מהווה את פרויקט הדגל שלנו והוא מציג את הבנייה הירוקה, המתקדמת והחדשנית בקומפלקס שלא נראה כדוגמתו באזור. ניתן לאפיין את הרוכשים בפרויקט בעיקרם כמשפרי דיור ומצמצמי דיור, אשר מעוניינים לחיות ברמת חיים גבוהה ובלתי מתפשרת, בסמיכות למרכזים ומוסדות תרבות וחינוך מובילים בעיר ביניהם הגרנד קניון. אנו מזהים מגמה חיובית של תושבים חוזרים מיישובים סמוכים כמו עומר, להבים, מיתר, המבקשים לשמור על איכות חיים בדירות המדמות מרחבים של בית צמוד קרקע ולקבל ערך מוסף של וילה לגובה עם נוף פתוח ונגישות למתקנים מפנקים ומתקדמים בבניין".

צילום: דייגו מיטלברג

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה