עסקים וכלכלה

פתוח לשיווק: הקומות הגבוהות ב”גרנד אביסרור” בבאר שבע

עסקים וכלכלה22 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

אביסרור משה ובניו, פותחת לשיווק את הקומות הגבוהות בבניין השלישי בן ה-30 קומות. "פרויקט זה מהווה את חוד החנית הטכנולוגית הן ברמת הבנייה הירוקה והפיתוחים הטכנולוגיים הנוספים והן ביוקרה ובחדשנות שהוא מביא לאזור הדרום"

פתוח לשיווק: הקומות הגבוהות ב”גרנד אביסרור” בבאר שבע
פרויקט הדגל גרנד אביסרור - מגדלי יוקרה בבאר שבע | צילום: דייגו מיטלברג

אביסרור משה ובניו, הודיעה על התחלת השיווק של הקומות הגבוהות בבניין השלישי בן ה-30 קומות, של פרויקט הדגל “גרנד אביסרור” בבאר שבע. “פרויקט זה מהווה את חוד החנית הטכנולוגית אם ברמת הבנייה הירוקה והפיתוחים הטכנולוגיים הנוספים, ובין ביוקרה ובחדשנות שהוא מביא עמו לאזור הדרום”, נמסר.

פרויקט היוקרה “גרנד אביסרור”, אשר ממוקם בשדרות טוביהו מול הגרנד קניון, הינו פרויקט ייחודי באזור הדרום. הפרויקט כולל קומפלקס של ארבעה מגדלי יוקרה בני 30 קומות. הדירות המשווקות במגדל השלישי בקומות הגבוהות החל מקומה 15, הנן בנות 4, 5, ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. הדירות בפרויקט נהנות מנוף פתוח וממרפסות שמש בגדלים שונים.

דיירי הפרויקט ייהנו ממיטב הפסיליטיס המתקדמים, ביניהם: מועדון כושר וספא במבנה חיצוני שנועד לשרת את דיירי ארבעת המגדלים, בית כנסת פרטי, גן ילדים, חדר דיירים בכל מגדל, לובי כפול ומפואר, חדר אופניים ועגלות ועוד. מפרטן הטכני של הדירות עשיר וכולל: תריסי גלילה חשמליים בכל הדירה, סוויטת הורים מפוארת, אסלות תלויות, דלתות פנדור דגם יוניק לבן, מטבח מפנק ועוד.

יורם אביסרור, סמנכ”ל השיווק, אביסרור משה ובניו, מסר: “פרויקט גרנד אביסרור מהווה את פרויקט הדגל שלנו והוא מציג את הבנייה הירוקה, המתקדמת והחדשנית בקומפלקס שלא נראה כדוגמתו באזור. ניתן לאפיין את הרוכשים בפרויקט בעיקרם כמשפרי דיור ומצמצמי דיור, אשר מעוניינים לחיות ברמת חיים גבוהה ובלתי מתפשרת, בסמיכות למרכזים ומוסדות תרבות וחינוך מובילים בעיר ביניהם הגרנד קניון. אנו מזהים מגמה חיובית של תושבים חוזרים מיישובים סמוכים כמו עומר, להבים, מיתר, המבקשים לשמור על איכות חיים בדירות המדמות מרחבים של בית צמוד קרקע ולקבל ערך מוסף של וילה לגובה עם נוף פתוח ונגישות למתקנים מפנקים ומתקדמים בבניין”.

צילום: דייגו מיטלברג

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה