עסקים וכלכלה

חוזרים לבית הספר בישפרו פלאנט

עסקים וכלכלה29 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

מאות ילדים הגיעו בתחילת השבוע ל'ישפרו פלאנט' באר שבע ונהנו ממגוון של פעילויות וסדנאות מיוחדות, כל זאת במסגרת אירוע שתוכנן לחזרה לבית הספר

חוזרים לבית הספר בישפרו פלאנט
צילום: יח"צ

הכנת מערכת שעות, קישוט מחברות, מעמדים מיוחדים לכלי כתיבה ועוד, הם רק חלק מהמגוון הגדול של הפעילויות שהיו במתחם ואם לא די בכך, לסיום הערב הילדים נהנו מהמופע של כוכבת הילדים טלי תלתלי.

תחילת שנה וחזרה לבית הספר תמיד מביאים איתם התרגשות גדולה ושמחה רבה וכל מי שהגיע ונכח ל 'ישפרו פלאנט' בתחילת השבוע ראה בעיניהם של הילדים את ההתרגשות הרבה והניצוץ בעיניים.

אחת האימהות סיפרה בהתרגשות כי ישפרו פלאנט בבאר שבע הוא לא רק מקום בילוי קבוע ומועדף על ילדיה, אלא גם מקום שבו דואגים תמיד לפעילות מגוונת ועדכנית עבור הילדים. "זה כל כך כייף שיש מקום שבו ניתן לבלות וליהנות מפעילויות, מופע מהנה עם המשפחה וכל זה כל כך קרוב לבית והכל בחינם", אמרה.

אירוע חזרה לבית הספר הוא חלק מרצף אירועים אשר תוכננו מראש לחודשי הקיץ הקרובים ב'ישפרו פלאנט', במסגרת מועדון הילדים המתפתח.

להצטרפות ללא עלות למועדון הילדים ולדיוור אישי עבור אירועים אשר מתקיימים במתחם ניתן להתקשר לטלפון: 08-9172982

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

פאלאס דיור מוגן להבים – הפתיחה בקרוב!

בקרוב ייפתח בלהבים פרויקט דיור מוגן מתקדם ויוקרתי באווירה כפרית, הבנוי בסטנדרטים הגבוהים של קבוצת עזריאלי. בואו לראות קומה לדוגמה וליהנות ממחירי טרום פתיחה

עסקים וכלכלה5 בדצמבר 2019    2 דקות
0

סטנדרט חדש של צילום הגיע לעיר

הסטודיו החדש לצילום - PIXEL ART, שנפתח בלב העיר העתיקה, מבטיח לנו מהפכה של צילום ברמה עולמית, ממש כאן אצלנו בדרום

עסקים וכלכלה5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה