עסקים וכלכלה

כל הקודם, זוכה

עסקים וכלכלה15 במאי 2018    2 דקות
0

 אביסרור משה ובניו, מדווחת כי נותרו דירות 5 חדרים אחרונות ופנטהאוז לשיווק בפרויקט היוקרה "צמרת אביסרור", בשכונת נווה זאב בבאר שבע

כל הקודם, זוכה
יורם אביסרור. סמנכ"ל השיווק של אביסרור משה ובניו | צילום: יח"צ

הדירות המוצעות בפרויקט מעוצבות אדריכלית על ידי האדריכל רן בלנדר.

יורם אביסרור, סמנכ”ל השיווק של אביסרור משה ובניו, מסר: “מגמת הדירות המעוצבות אדריכלית מתחזקת מאוד בשנתיים האחרונות. פרויקט זה מוכיח כי העליה במודעות הציבורית לנושא התכנון והעיצוב האדריכלי גברה בעשרות אחוזים וזה למעשה אחד מסימני ההצלחה של הפרויקט, המושך אליו אוכלוסיה חזקה של משפרי דיור וזוגות צעירים. אם בעבר בעת רכישת נכס היו שמים דגש על לוקיישן, גודל ומחיר, כיום ישנו משקל רב גם לפסיליטיס הנלווים להענקת חווית מגורים שונה וייחודית. כחברה ותיקה ומובילה, אנו מקפידים להציג חדשנות בכל הפרמטרים ולספק את הערך המוסף ללקוחותינו”.

אביסרור משה ובניו, מדווחת כי נותרו לשיווק דירות 5 חדרים אחרונות ופנטהאוז בפרויקט היוקרה “צמרת אביסרור”, בשכונת נווה זאב-פלח 5, בבאר- שבע. דירות היוקרה משתרעות על פני שטח של 123 מ”ר ועד 133 מ”ר לדירות המיוחדות והפנטהאוז הייחודי הממוקם בקומה ה- 19, 186 מ”ר+ מרפסת 110 מ”ר.

מגדל הפאר “צמרת אביסרור”, הנישא לגובה של 19 קומות, נבנה בעיצוב אדריכלי על ידי האדריכל הנודע רן בלנדר, בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד. הדירות בפרויקט הייחודי בנות 4-6 חדרים וכוללות מרפסות בגדלים של 12 מ”ר- 20 מ”ר, המשקיפות לנוף אורבני מרכזי. האכלוס בפרויקט המבוקש הנו פחות משנה.

מגדל היוקרה כולל לובי מעוצב עם חלל כפול, מועדון דיירים, חדר עגלות ואופניים, חניון תת קרקעי וחניון עילי ושטחי גינון ירוקים ומרובים. המפרט הטכני של הדירה עשיר וכולל ריצוף פורצלן 80X80, דלת כניסה מעוצבת, אסלות תלויות, תריסי גלילה חשמליים, הכנה למערכת קולנוע ביתית, אמבטיה אקרילית, ארון אמבטיה, כיור ומראה באמבטיה המרכזית, דלתות פנים מהודרות ועוד.

מיקומו של הפרויקט מרכזי בשכונת המגורים נווה זאב המבוקשת, הנהנית מריבוי של בתי ספר וגנים מהטובים בעיר ומאוכלוסייה צעירה ואיכותית. דיירי הפרויקט יוכלו ליהנות מאדריכלות הנוף הפסטורלית באזור וכן, מנגישות רבה למרכזי קניות סמוכים ההופכים את חווית המגורים לנוחה ואיכותית יותר.

לפרטים נוספים: *5508

אתר האינטרנט: www.avisror.com

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה