חדשות

שמרטפיות לילדי העובדים החיוניים בבאר שבע

חדשות19 באוקטובר 2023    דקה אחת
0

החל מהיום הראשון למלחמה מפעילה עיריית באר שבע שמרטפיות לילדי העובדים החיוניים

שמרטפיות לילדי העובדים החיוניים בבאר שבע
דואגים לילדי העובדים החיוניים | צילומים: באדיבות חברת 'כיוונים'

עיריית באר שבע בהובלת החברה לתרבות הפנאי 'כיוונים', מפעילה החל מהיום הראשון למלחמה, שמרטפיות עבור ילדי עובדים חיוניים בהם ילדי הצוותים הרפואיים וילדי כוחות הביטחון.

השמרטפיות כוללות צוותים שהוכשרו להפעלת הילדים ומסייעים להורים המועסקים בעבודות חיוניות לבצע את עבודתם בידיעה שיש מי שדואג לילדיהם.

בין השאר נהנים מאז תחילת המלחמה מאות ילדות וילדים מפעילויות אומנות, ספורט ותיאטרון , המועברות באמצעות צוותי הצהרונים של החברה לתרבות הפנאי, צוותי הסייעות של מינהל החינוך בעיריית באר שבע יחד עם מפעילי תוכן שונים, שהתגייסו כחלק מרוח ההתנדבות הבאר-שבעית.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

תושבת תל שבע נעצרה בחשד לקדר עם...

"זריחה מוקדמת": בפשיטה של כוחות המשטרה של המחוז הדרומי נעצרה תושבת תל שבע, קרובת משפחה של בכיר בארגון הטרור חמאס, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

חדשות1 באפריל 2024    דקה אחת
0

יריד שישי במדרחוב קק"ל חוזר

ביריד המתחדש יציגו מעל 30 דוכנים מקוריים לצד העסקים במדרחוב, הברים התוססים ושדרת האוכל העשירה במקום באווירה שמחה עם מופעים של נגני רחוב. לצד היריד חוזר גם שוק האיכרים המתקיים במימון המשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ויציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור

חדשות25 במרץ 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה