חדשות

ילדי הגנים חזרו למציאות חדשה

חדשות10 במאי 2020    דקה אחת
0

ילדי הגנים בבאר שבע חזרו הבוקר לגנים בקבוצות קטנות ובהתאם למציאות החדשה

ילדי הגנים חזרו למציאות חדשה
גני הילדים חזרו למציאות חדשה. צילום: באדיבות עיריית באר שבע

הבוקר (ראשון, 10/5) שבו כל גני הילדים בעיר לפעילות בהתאם למתווה החזרה. צוותי החינוך קיבלו את פניהם של הילדים הנרגשים והחלו לעבוד אתם במרחבים החדשים של הגן.

במסגרת ההיערכות ללמידה בוצעו בגנים ובחצרות עבודות חיטוי וניקיון, הצטיידות באמצעי מיגון והיגיינה והכנת חומרי הסברה ברורים לשמירה על הנחיות משרד הבריאות. צוותי גינון ואחזקה של עיריית באר שבע בצעו עבודות לטיפוח החצרות על מנת שקבלת פני הילדים תהא מיטבית.

על פי המתווה החדש יתקיימו הלימודים בין השעות 07:55 – 14:00 בחלוקת ל-2 קבוצות למידה קבועות שיכללו עד 18 ילדים. קבוצות אלו חולקו גם הן ל-2 קבוצות משנה קבועות של עד 9 ילדים. צוות הגנים שמלווה את הקבוצות קבוע וזאת כדי לשמור על מוגנות מיטבית.

קבוצות הילדים יקיימו למידה בגן ומהבית לסירוגין בימים קבועים כשכל קבוצה תלמד 3 ימים בשבוע (א’-ג’, ד’-ו’) עם רוטציה בין הימים שלישי ושישי על מנת להבטיח מודל שוויוני להורים ולילדים.

אומרים שלום עם המרפק. גני הילדים בבאר שבע. צילום: באדיבות עיריית באר שבע

מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי בעיריית באר שבע, אסנת שופן: “המציאות החדשה היא אתגר בעבור כולנו. יידרשו סבלנות, הקפדה על שיגרה מסוג חדש ותמיכה הדדית כדי לאפשר לילדים ביטחון וחזרה למקום החם והאהוב, אשר נאלצו להיפרד ממנו, שלא מרצונם, באבחה אחת ללא הכנה מוקדמת. אני מאחלת הצלחה לילדים ולצוותים החינוכיים”

 

 

כתבות נוספות בחדשות

0

יוזמה חדשה בחינוך בערד

החל משנת הלימודים הבאה כל תלמידי היסודיים בערד ילמדו את נושאי הליבה בחמישה ימים בשבוע  וביום שישי התלמידים יהיו רשאים לבחור לימודי העשרה בין קורסים, מסלולי לימוד או במוסד חינוכי כלשהו ברחבי העיר.

חדשות14 ביוני 2021    דקה אחת
0

שריפה בגן ילדים בבאר שבע

שריפה פרצה מוקדם יותר בגן ילדים ויצו, ברחוב היקב בבאר שבע. אחת מאנשי הצוות נפגעה קל

חדשות10 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה