חדשות

ילדי הגנים חזרו למציאות חדשה

חדשות10 במאי 2020    דקה אחת
0

ילדי הגנים בבאר שבע חזרו הבוקר לגנים בקבוצות קטנות ובהתאם למציאות החדשה

ילדי הגנים חזרו למציאות חדשה
גני הילדים חזרו למציאות חדשה. צילום: באדיבות עיריית באר שבע

הבוקר (ראשון, 10/5) שבו כל גני הילדים בעיר לפעילות בהתאם למתווה החזרה. צוותי החינוך קיבלו את פניהם של הילדים הנרגשים והחלו לעבוד אתם במרחבים החדשים של הגן.

במסגרת ההיערכות ללמידה בוצעו בגנים ובחצרות עבודות חיטוי וניקיון, הצטיידות באמצעי מיגון והיגיינה והכנת חומרי הסברה ברורים לשמירה על הנחיות משרד הבריאות. צוותי גינון ואחזקה של עיריית באר שבע בצעו עבודות לטיפוח החצרות על מנת שקבלת פני הילדים תהא מיטבית.

על פי המתווה החדש יתקיימו הלימודים בין השעות 07:55 – 14:00 בחלוקת ל-2 קבוצות למידה קבועות שיכללו עד 18 ילדים. קבוצות אלו חולקו גם הן ל-2 קבוצות משנה קבועות של עד 9 ילדים. צוות הגנים שמלווה את הקבוצות קבוע וזאת כדי לשמור על מוגנות מיטבית.

קבוצות הילדים יקיימו למידה בגן ומהבית לסירוגין בימים קבועים כשכל קבוצה תלמד 3 ימים בשבוע (א’-ג’, ד’-ו’) עם רוטציה בין הימים שלישי ושישי על מנת להבטיח מודל שוויוני להורים ולילדים.

אומרים שלום עם המרפק. גני הילדים בבאר שבע. צילום: באדיבות עיריית באר שבע

מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי בעיריית באר שבע, אסנת שופן: “המציאות החדשה היא אתגר בעבור כולנו. יידרשו סבלנות, הקפדה על שיגרה מסוג חדש ותמיכה הדדית כדי לאפשר לילדים ביטחון וחזרה למקום החם והאהוב, אשר נאלצו להיפרד ממנו, שלא מרצונם, באבחה אחת ללא הכנה מוקדמת. אני מאחלת הצלחה לילדים ולצוותים החינוכיים”

 

 

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה