חדשות

מעקב “שבע”: ניסיון חיסול של ראש עיריית רהט

חדשות9 בפברואר 2020    2 דקות
0

פאיז אבו סהיבאן מותח ביקורת נוקבת על התנהלות המשטרה בירי על מכוניתו וביתו שעד לראשית השבוע אבו סהיבאן לא התבקש אפילו למסור עדות בעניין

מעקב “שבע”: ניסיון חיסול של ראש עיריית רהט
פאיז אבו סהיבאן. "משבר אמון" | צילום: באדיבות לשכת ראש עיריית רהט

סוף שבוע סוער במיוחד עבר על ראש עיריית רהט פאיז אבו סהיבאן, אחרי שלדבריו הוא ספג ניסיון חיסול במכוניתו, ובמקביל גם נורו יריות על ביתו, זאת כ-4 חודשים בלבד לאחר שרימון הלם נזק לעבר דירתו.

אבו סהיבאן מספר ל”שבע”: “ביום שישי האחרון, הייתה קטטה בין 2 משפחות בשכונה 21, של בני משפחה שלי עם שכנים שלנו, במסגרת סכסוך המתמשך כ-5 שנים. הגעתי לשם לעזור כראש העירייה, אבל לצערי הרב נאלצתי לצאת משם מהר, ולהודיע למשטרה שתיכנס בכל כוחה למקום, כדי להסדיר שקט. המשטרה נכנסה עם כוחות דלים מאוד בהתחלה, ולא היו שם מספיק שוטרים. אני כועס על התנהלות המשטרה; יש לה כתובות ואנשים, והיא מכירה את מי שיש להם כלי נשק. המשטרה יכולה לפעול בעניין גם בשגרה, ולא רק בשעת קטטה אחרי שתושבים מתקשרים ואומרים שיש ירי”.

והוא ממשיך: “בערב, החניתי את הרכב שלי ליד הבית השכור שלי בשכונה 5, הנמצא כמעט 3 ק”מ מהשכונה שבה הייתה קטטה. אחרי שתי דקות, אני שומע פתאום צרור לידי, והשומר בבית הדף אותי, ואמר שירו לי על הרכב, 4 כדורים, כאשר הירי בוצע בנסיעה. הכדורים נכנסו מהשמשה האחורית ויצאו מהקדמית, זה ממש ניסיון חיסול! באותו זמן, ירו גם על הבית שלי. המשטרה הגיעה באיחור, ולא הייתה איתי בקשר. בסופו של דבר, פניתי בעצמי אליהם אתמול בצהריים, ואמרו לי ‘תמתין’. ראש רשות?! המתנתי, הלכתי הביתה, והתקשרו אליי רק אתמול ב-11 בלילה, כשהייתי כבר במיטה. זה דבר ממש מקומם! החוקר אמר שיתקשר אליי ביום ראשון. הם לא ראו עדיין את החומר שבמצלמות האבטחה שליד הבית שלי, ורק היום רוצים לראות את מה שצולם בהן”.

והאזרח מספר 1 ברהט מסכם: “אני מוציא עכשיו מכתב בהול לשר לביטחון הפנים גלעד ארדן, בעניין הזה. בנוסף, עדיין לא תפסו את העבריין שזרק את רימון ההלם על הבית שלי לפני כ-4 חודשים. בוודאות אני אומר לך, הם לא יתפסו אותו. בגלל זה, יש משבר אמון בין המשטרה לתושבי העיר ועכשיו גם עם ראש העירייה, שחש על בשרו ובשר ילדיו את חוסר התפקוד של המשטרה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

כמה חולי קורונה בשכונה שלכם?

עיריית באר שבע פרסמה את מספר הנדבקים בכל שכונה בבאר שבע

חדשות24 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

500 ק”ג מגבונים הביאו לסתימה גדולה בשכונת...

צוותי "מי שבע" פעלו במהלך החג לשחרור סתימת ביוב גדולה, שנגרמה כתוצאה מהצטברות מגבונים בקו ביוב ראשי

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה