חדשות

בדרך ל”פינוי בינוי” במתחם זלמן שז”ר בבאר שבע

חדשות2 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

כנס דיירים בשדרות התקיים במלון "לאונרדו" בידי חברת "ראדקו התחדשות עירונית" מקבוצת "ראדקו"

בדרך ל”פינוי בינוי” במתחם זלמן שז”ר בבאר שבע
"להביא את הבשורה לבאר שבע". כנס הדיירים | צילום: סיוןן פרג'

עשרות דיירים בשדרות זלמן שז”ר שבמרכז בבאר שבע הגיעו באחרונה לכנס דיירים מיוחד, שערכה במלון “לאונרדו” חברת “ראדקו התחדשות עירונית” מקבוצת “רפאלי” (המתעתדת לבצע פרויקט פינוי בינוי רחב היקף בשדרות.

ל”שבע” נמסר, שהדיירים (להם הודיעה הנהלת “ראדקו” על הכוונה לשמור על ההיסטוריה של המתחם, וליצור ספר זיכרונות דיגיטלי, באמצעות תמונות של האזור שייאספו מהמשפחות המתגוררות במקום) התבשרו שהחברה הצליחה לגייס כבר 80 אחוזים חתימות מבעלי הדירות במתחם, קיבלו לידיהם חוזים חתומים וכן שמעו מפי הנהלת “ראדקו” על התוכניות העתידיות הכוללות הריסת 3 בניינים עם 92 דירות ובמקומם בניית מאות יחידות דיור בשילוב אורבני ייחודי של מגדלי מגורים מפוארים עם בנייה רוויה נמוכה יחד עם שטחי מסחר ומשרדים בעיצוב ייחודי פרי תכנונו של האדריכל רני זיס. לפי ההסכם עם החברה, צפויים הדיירים לקבל דירה חדשה, שתכלול ממ”ד, מרפסת וחנייה תת קרקעית.

“אני מתרגש להוציא לפועל את החזון של אבי, שכבר לפני 25 שנה החליט להשקיע בדרום הארץ, ובנה את ‘קריית רפאלי’ באשקלון, הכוללת 3,700 יחידות דיור. כעת, אני שמח להביא את הבשורה לבאר שבע”, הדגיש רפי רפאלי (מנכ”ל קבוצת “רפאלי”).

ננה חן (מנכ”לית “ראדקו התחדשות עירונית”), הוסיפה: “בשבילי זאת זכות גדולה לבצע פרויקט פינוי בינוי בבירת הדרום; את הלילות הראשונים שלי בישראל כעולה חדשה ביליתי בבאר שבע . מבחינתי, זאת סגירת מעגל”.

כתבות נוספות בחדשות

0

סעיף קורונה בחוזי מעונות הסטודנטים

אוניברסיטת בן-גוריון מכניסה סעיף קורונה לחוזי השכירות של המעונות

חדשות23 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

‘קונים מקומי’ – הקניון הווירטואלי העירוני הראשון

פלטפורמה חדשה תספק מתחם הקניות אונליין בו ירוכזו מגוון עסקים בעיר ויקודם על ידי העירייה לכלל תושבי העיר.

חדשות21 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה