חדשות

טלית ברזל

חדשות19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ברכת כוהנים עם טלית ענקית לילדי מועצת שדות נגב

טלית ברזל
תפילת הטלית. הענקת "טלית כל הנערים" | צילום: "משכן התכלת"

“יחד עם לוחמי צה”ל המסורים ועם ‘כיפת ברזל’ שעשתה עבודה נהדרת, אנחנו כאנשים מאמינים מתפללים יומיום למען שלום החיילים והתושבים. לכן זה היה אך טבעי שברגע שהוכרז על חזרה לשגרה ועל הפסקת האש, ניקח חלק בתפילה המיוחדת הזאת”, כך אמר השבוע תמיר עידאן (ראש מועצת שדות נגב).

ל”שבע” נמסר, שאת הדברים נשא עידאן בסיום טקס מיוחד של ברכת כןהנים שנערך בידי רב המועצה הרב אהרון הכהן לילדי כיתות א’ בבית הספר היסודי של מושב בית הגדי במועצה, בהנהלת נפתלי סבן.

היוזמה לטקס הייתה של שלמה אברהמי (המנכ”ל של מפעל הטליתות הוותיק “משכן התכלת” בבאר שבע). מיד עם ההודעה על הפסקת האש שהגיעה באיחור מסוים גם לבאר שבע, החליט אברהמי להעניק טלית ענקית, המכונה “טלית כל הנערים”, לילדי אחד מבתי הספר ביישובי האזור המוגדר כ”עוטף עזה”.

מנכ”ל המפעל יצר קשר עם ראש מועצת שדות נגב, אחת המועצות שהייתה מהמופגזות ביותר בסבב האחרון, והעביר לו את הטלית הבלתי שגרתית, בה נהוג להשתמש בעיקר בשמחת תורה; “טלית כל הנערים” היא אחת הטליתות המבוקשות ביותר בקהילות יהודיות בחו”ל.

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה