חדשות

מלחמה = חומוס חינם

חדשות12 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

מה עושה בעל עסק שכבר היה ערוך עם מזון ובעקבות המצב הביטחוני והוראות פיקוד העורף נאלץ לסגור את העסק? מחלק את האוכל בחינם

מלחמה = חומוס חינם
היה ביקוש, היה חינם, היה אחלה | צילום: פרטי

זה מה שעשה תומר, הבעלים מהסניף הבאר שבעי של "החומוס של טחינה".

תומר מספר שכבר היה ערוך לפתוח עם חומוס שבושל ליום שלם, אך בעקבות המצב הבטחוני הוא הבין שאת החומוס הוא כבר לא יוכל למכור היום במסעדה ולכן החליט, בצעד לא שגרתי, לחלק אותו בחינם.

"בישלנו חומוס שיהיה ליום וכאשר הוחלט לא לפתוח רצינו לפנק את הלקוחות שלנו בחומוס טעים ובחינם", סיפר תומר. "חילקנו משהו כמו 200 מנות ואת האמת שזה נגמר ממש מהר. זה דווקא היה ממש נחמד לחלק ככה", הוסיף.
שירן, שהגיעה לאכול מנת חומוס סיפרה: "חבר אמר שהוא ראה הודעה שבחומוס של טחינה נותנים חומוס חינם כי הם צריכים לסגור היום בעקבות המצב הביטחוני. אני לקוחה קבועה וזה היה אחלה פתרון לצהריים, זו הייתה אחלה יוזמה של המקום. במקום לזרוק את כל הסחורה, לפנק את הלקוחות ולעשות להם קצת טוב על הלב", אמרה.

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה