חדשות

קשר כגשר

חדשות17 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

בבית הספר "ניצני הנגב" שבמועצה האזורית בני שמעון ממשיכים לחזק את השותפות עם בית הספר "תלמוד תורה" שבמונטריאול קנדה

קשר כגשר
תקשורת במגמה. פעילות הפרויקט | צילום: באדיבות מועצה אזורית בני שמעון

מתחזק הקשר בין בית הספר “ניצני הנגב” שבמועצה האזורית בני שמעון לבית הספר “תלמוד תורה” שבמונטריאול קנדה. ל”שבע” נמסר, ש-2 בתי הספר החלו את הקשר ביניהם בשנה שעברה, במסגרת “שותפות ביחד” באר שבע בני שמעון מונטריאול.

השנה בבני שמעון ממשיכים לחזק ולהעמיק את הקשר, ומה יותר נפלא מלפתוח את שנת התש”פ בברכת שנה טובה ומתוקה ובהפרחת יונים שהילדים הכינו, ובירכו זה את זה עם הרבה שמחה ובאנרגיות טובות.

בשנת הלימודים הנוכחית, הקימו ב”ניצני הנגב” נבחרת חדשה שתיקרא “קשר כגשר”, בה ישתתפו ילדים משכבות ה’ – ו’ בהובלת זיוה נבון וניתאי בן עזרי. במגמה יילמדו צילום, סאונד, עריכה, כתיבה עיתונאית וקריינות. במסגרת הנבחרת יתעדו החברים בה, באמצעות מגוון ערוצי התקשורת, את העשייה הענפה הנעשית בבית הספר, וישתפו את הקהילה, התלמידים, ההורים ואת חבריהם מ”תלמוד תורה” במונטריאול.

גם החברים שבקנדה יכינו עיתון ובו יתעדו את הנעשה ב-2 בתי הספר. ב”ניצני הנגב” בירכו ואיחלו “לכל חברינו בבית הספר ‘תלמוד תורה’, תלמידינו ולכל הקהילה שנה טובה ומתוקה. שיתוף פעולה פורה והצלחה למגמת התקשורת החדשה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

משתפים ציבור ו”משיגות יותר”

הכנס הראשון לנבחרות ציבור ברשויות מקומיות בדרום התמקד ביתרונות הליך שיתוף הציבור

חדשות27 בפברואר 2020    2 דקות
0

מהפכה סביבתית: בונים ושומרים על הטבע

ממצאי סקר טבע עירוני שבוצע בבאר שבע יוטעמו במערכת התכנון בבירת הנגב. יו"ר ועדת המשנה לתכנון ובנייה בעירייה, מ"מ ראש הרשות ומחזיק תיק ההנדסה טל אל על: "הפיכת הטבע לזמין ונגיש לכלל תושבי העיר ומבקריה, על בסיס יומיומי ובתוך בירת הנגב, הופכת את החיים האורבניים למעניינים וללא ספק חווייתיים יותר"

חדשות27 בפברואר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה