מגזין

מעצבות חלומות

מגזין28 בינואר 2021    2 דקות
0

מאי חלילי וגל לוין עושות זאת שוב. אחרי קארין גרינברג, הפעם זו היתה טהוניה רובל שבחרה בהן להגשים לה את החלומות בביתה החדש

מעצבות חלומות
צילומים: טל חמדי

אחרי קארין גרינברג, צוות מעצבות הפנים מאי חלילי וגל לוין, בעלות המשרד mana סיימו פרויקט נוסף אצל ידוענית נוספת. הפעם זו היתה טהוניה רובל, זוכת האח הגדול לשעבר ששכרה את שירותיהן לעצב לה את ביתה החדש: “טהוניה פנתה אלינו אחרי שהתרשמה מהדירה שעיצבנו לקארין גרינברג, היא שיתפה אותנו שהיא במעבר דירה עם ביתה טליה ובצורך שלה בהתערבות של מעצבת בבית” מספרות השתיים, “מהרגע הראשון שנפגשנו היה בנינו חיבור שהוא הרבה מעבר לעיצוב הבית, וטהוניה הרגישה בנוח לסמוך עלינו ולשחרר לנו יד חופשית לעצב את מה שרצתה וחלמה. הדירה הייתה דירת קבלן סטנדרטית והפכה לבית עם צבעים חמים, נקיים ונעימים שמכיל את כל החלומות והרצונות של טהוניה וטליה. כל פרויקט חדש שאנחנו מקבלות הוא מאתגר אבל בתהליך למדנו מה היא אוהבת, איך הייתה רוצה להרגיש בבית ויצאנו לדרך,  ניצלנו את המרחב והצבעוניות נכון  ככה שלא ייצרו צפיפות ועומס בדירה”.

החדר של טליה

ואיך היתה העבודה עם טהוניה, נראה שנוצר חיבור ביניכן?

“באמת שהייתה בינינו התאהבות ממבט ראשון. טהוניה אישה מדהימה. לראות מהצד כמה חשוב לה להעניק לילדה שלה את כל מה שהיה חסר לה בילדות זה מעורר השראה והערצה ואנחנו מאושרות שהבאנו לה קצת נחת אחרי השנה שעברה עליה”.

מה היה הכיוון בעיצוב הבית?

“רצינו לתת לבית נגיעות של המקום ממנו טהוניה מגיעה והכנסנו את הטבע פנימה אל תוך הבית. רצינו לייצר אווירה נינוחה, רגועה ושלווה עם צבעים חמים ונעימים. טהוניה חולת ניקיון והיא לא יכולה לראות הרבה צבעים ובלגן בעיניים אז זה היה קו מנחה בכל הבית, החשיבה גם על ניקיון והנוחות שלה ולא רק על העיצוב. בעיקר ליצור מקום שהוא שלה ושהיא תרגיש בו בבית”.

 

אז מה הפרויקטים הבאים, יש איזה לקוח מפורסם שאפשר לפרסם את שמו?

“אנחנו עובדות מסביב לשעון על דברים גדולים ומרגשים שבדרך. כרגע עוד שומרות לעצמנו אבל בקרוב נשתף אתכם בהכל. זו תקופה לא מובנת מאליו עבורנו. אנחנו מודות לכל האנשים סביבנו ששולחים הודעות, מחזקים ומראים שאפילו בימים כאלה של ריחוק חברתי אפשר לקדם ולתמוך ולהפוך את החלום שלנו לאמיתי”.

אקססוריז: פרחי שוקולד

ריהוט משלים: קארמה

 

כתבות נוספות במגזין

0

לידה בימי קורונה

פרופ' אייל שיינר, מנהל מחלקת יולדות ונשים ב' בסורוקה מספר בראיון על חוויות הלידה בזמן קורונה, על המוטציות וההמלצות לנשים בהריון, וגם כמה הוא מתגעגע לראות הצגה בתיאטרון בבאר שבע

מגזין3 במרץ 2021    8 דקות
1

“מכל קושי רק צמחתי”

ימית סולומון מנהלת היום מרפאת שיניים מצליחה ולאחרונה גם את מרכז האסתטיקה והיופי של הדרום. בראיון מיוחד לרגל יום האישה, היא מספרת על הדרך למעלה, על הקשיים ומדוע לא נתנה לאף מכשול להפריע לה בדרך "סימנתי מטרה וידעתי שאגיע אליה"

מגזין3 במרץ 2021    9 דקות

כתיבת תגובה