רכילות ולילה

בר מצווה מהסרטים

רכילות ולילה29 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

למשפחתו של זיו אבוטבול מבאר שבע לא היה תקציב לארגון בר מצווה, אז כמה מלאכיות ומלאכים מקומיים עשו בשבילו את העבודה

בר מצווה מהסרטים
צילום: "שבע"

הזמן: שני השבוע. המקום: "מג'יק לופט" בבאר שבע. האירוע: חגיגת בר מצווה מהסרטים לזיו אבוטבול, שסיפורו נחשף לפני כחודשיים בערוץ 12 (הוריו פרודים, אימו מרוויחה משכורת חודשית נמוכה, והם חיים בדוחק, כך שלא היה תקציב משפחתי לחגיגת בר המצווה שזיו חלם עליה). אלא שכמה מלאכיות ומלאכים מבירת הנגב ארגנו לחתן הצעיר אירוע שלא היה מבייש אף ילד.

 

מי שעוד הגיע לחבק ולהפתיע את זיו היו מתנדבי "יחד למען החייל באר שבע" בראשות ציפורה חלפון ביחד עם לוחמי מג"ב יחידת כפיר נגב בפיקודו של רפ"ק אשר גבאי ("האיש והאגדה, נסיך אמיתי"…).

 

צילום: דני בן דוד

במשפחה הודו ללוחמי מג"ב שעזבו הכל ובאו לשמח את חתן בר המצווה, תודה מיוחדת לממ"ר דרום נצ"מ חסן ג'יהאד האיש המיוחד, ועוד תודה מיוחדת מגיעה לאושרית מסטודיו שרית ברכה וימית חזן על הארגון המסור.

צילום: דני בן דוד

צילום: דני בן דוד

צילום: דני בן דוד

צילום: "שבע"

צילום: "שבע"

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

מדברים במספרים

השבוע יחגגו בבר ה-11' יום הולדת. איב אבנעים, הבעלים של הבר מדבר על ההתחלה בפאב ה"חמש" לפני שמונה שנים, על הבייבי החדש ועל השותפים שהפכו למשפחה. מספרי מזל

רכילות ולילה20 בנובמבר 2019    10 דקות
0

בזמן האזעקה ב"פורום"

האזעקה תפסה את אנשיי חיי הלילה בבאר שבע לא מוכנים, אך בבאר שבע כמו בבאר שבע, ההצגה חייבת להימשך ולאחר הפסקה קצרה, כולם חזרו לשגרה. כך זה נראה במועדון ה"פורום" למשל

רכילות ולילה16 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה