רכילות ולילה

מימונה באר שבעית

רכילות ולילה29 באפריל 2019    דקה אחת
0
מימונה באר שבעית
מימונה בגרנד קניון | צילום: מיכה בננו

המימונה המסורתית שמפיק איתן ביטון בגרנד קניון בבאר שבע, נערכה זו השנה השלישית.

כמיטב המסורת המרוקאית, במקום היה כיבוד עשיר ומופלטות חמות לאורך כל היום, בשילוב של עיצוב אותנטי של מורי עיצובים (טלי וקובי) ובן אבו חינה, בניצוחה של נוי.

צילום: מיכה בננו

למקום הגיעו כל המי ומי בבאר שבע, בין השאר גם ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של אביסרור משה ובניו, רנ"ג אורן ארליכמן, קצין אמצעים וציוד במחנה נתן, ועוד. 

צילום: מיכה בננו

יורם אוחיון, הבעלים של אולמי "מרסל ווניו" בבאר שבע, ערך במהלך המימונה קבלת פנים גדולה, אליה הגיעו משפחת אביסרור, אישי ציבור וחברים שגדשו את האולם והצטלמו עם יורם, שהכין כיבוד מסורתי כיד המלך.

צילום: פרטי

צילום: פרטי

צילום: פרטי

גם במשפחת דלויה ערכו את המימונה המסורתית. לאירוע הגיעו בין השאר גם נציגי הפועל באר שבע. כאשר המאמן, ברק בכר, נכנס לאווירת החג.

צילום: פרטי

צילום: פרטי

כמנהג בית אבא, חנניה עמר, יקיר העיר באר שבע, בני משפחתו ממשכים את דרכו, כאשר בביתם של אלי ואריאלה עמר נערכה חגיגת המימונה המסורתית בנוכחות אורחים רבים, בניהם הרב יהורם כהן.

צילום: פרטי

מאות אורחים חגגו במימונה של משפחת קדוש בבאר שבע, נהנו ממופלטות ומטעמים מתוקים והופעה משותפת של דור דהאן עם אביו מוטי. | צילום: אלבום אישי

צילום: פרטי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה