רכילות ולילה

אפטר בברקה

רכילות ולילה13 במרץ 2019    דקה אחת
0

ליין מסיבות האפטר של מועדון הברקה ממשיך בכל הכוח וגם בשישי הקרוב צפוי עוד אפטר בצהרי יום, עם סוללת די'גאים אלקטרונית

אפטר בברקה
הברקה | צילום: עדן זמר

הראשון לעלות יהיה אורן כהן, לא השחקן, אלא מבעלי "אנדר 52" המועדון האקסלוסיבי התל אביבי, שנוחת בפעם הראשונה למסיבת הצהריים של הברקה.

אחריו יעלה הפרויקט הפסיכדלי של שחף אפרטי, פרידום פייטרס. אפרתי שיחרר קטעים בזנון, איבוגה, נאנו ועוד. הוא שומר אמונים לסגנון האפל והפסיכדלי, הוציא ב-2017 את אלבומו השני בהום-מגה, ונתן קפיצה מהפרוגרסיב לפסיי בצורה מעוררת התפעלות. הוא מגיע לברקה לסט פסיי טראנס עמוס אנרגיות.

גם הכוכב העולה, ניו בורן, יגיע לעמדה של מועדון הברקה. ניו בורן הוא שם עולה בסצנה, שכבר ניגן כמה פעמים בבאר שבע וחוזר עכשיו לסט נוסף. עוד אחד שמכיר את הוויב הבאר שבעי מצויין, הוא נתן שרייבר הירושלמי, א.ק.א פטרה, אחד הכישרונות המובילים בסצנה הישראלית היום. להיט עם בניה ברבי, מופע מוזיקלי עם כלים שבטיים – הוא לחלוטין הדבר הגדול הבא.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

הצעד הבא של נסונקין

[caption id="attachment_139053" align="alignleft" width="132"] צילום: אלבום אישי[/caption] אם תשאלו את נסונקין, היא בטח תגיד לכם שמבחינתה, רק תתנו לה לטייל...

רכילות ולילה21 במרץ 2019    דקה אחת
0

אתגר בפורים

י.מ האתגר, סוכנות מורשית טויוטה הגדולה בדרום, חגגה פורים עם עובדיה, במקום הכי אותנטי ומיוחד - vilalaly בעיר העתיקה. "היה...

רכילות ולילה20 במרץ 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה