תרבות ופנאי

אליאן וקשת עדיין נשואים

תרבות ופנאי18 בינואר 2018    דקה אחת
0
אליאן וקשת עדיין נשואים
אליאן וקשת. עדיין נשואים | צילום: אילן בשור

לרגל 45 שנות נישואין של יונה אליאן וששי קשת, הזוג המלכותי של עולם הבידור הישראלי יוצא במופע חדש ומחדש את הקסם על הבמה במופע הנושא את השאלה איתה הם נאלצים להתמודד כבר שנים רבות ברחוב הישראלי: “עדיין נשואים?”.

יונה אליאן וששי קשת, מהאומנים החשובים בעולם הבידור הישראלי, עם קריירה מפוארת ומכובדת הכוללת הצלחות רבות לכל אחד מהם, חוזרים לשתף פעולה במופע חדש העוסק בזוגיות ועמה רגעים מצחיקים, מביכים, כועסים, רומנטיים ומרגשים.

המופע משלב לצד הסיפורים גם שירי אהבה ידועים מהארץ ומהעולם, בליווי נגנים ובניהולו המוסיקלי של אריאל קשת, הבן של… ובבימויו של שוקי וגנר. זהו המופע השני המשותף של השניים, לאחר הלהיט הקודם בכיכובם: “נוסטלגיה זה לא מה שהיה”, שרץ על הבמות בפני אולמות מלאים מזה 12 שנה.

המשכן לאומנויות הבמה באר שבע. 19.1, 21:00

 

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה