תרבות ופנאי

אליאן וקשת עדיין נשואים

תרבות ופנאי18 בינואר 2018    דקה אחת
0
אליאן וקשת עדיין נשואים
אליאן וקשת. עדיין נשואים | צילום: אילן בשור

לרגל 45 שנות נישואין של יונה אליאן וששי קשת, הזוג המלכותי של עולם הבידור הישראלי יוצא במופע חדש ומחדש את הקסם על הבמה במופע הנושא את השאלה איתה הם נאלצים להתמודד כבר שנים רבות ברחוב הישראלי: “עדיין נשואים?”.

יונה אליאן וששי קשת, מהאומנים החשובים בעולם הבידור הישראלי, עם קריירה מפוארת ומכובדת הכוללת הצלחות רבות לכל אחד מהם, חוזרים לשתף פעולה במופע חדש העוסק בזוגיות ועמה רגעים מצחיקים, מביכים, כועסים, רומנטיים ומרגשים.

המופע משלב לצד הסיפורים גם שירי אהבה ידועים מהארץ ומהעולם, בליווי נגנים ובניהולו המוסיקלי של אריאל קשת, הבן של… ובבימויו של שוקי וגנר. זהו המופע השני המשותף של השניים, לאחר הלהיט הקודם בכיכובם: “נוסטלגיה זה לא מה שהיה”, שרץ על הבמות בפני אולמות מלאים מזה 12 שנה.

המשכן לאומנויות הבמה באר שבע. 19.1, 21:00

 

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ההצגה לכל החיים של וילוז’ני

השחקן הידוע שמואל וילוז'ני מצהיר בריאיון לעיתון "שבע"  שהוא היה מוכן לשחק בהצגה "משרתם של 2 אדונים" עד סוף ימיו. הפיצוי על כך שהדבר אינו אפשרי הגיע באמצעות תפקיד הבמאי שהוקנה לו בהצגה, שתעלה בשבוע הבא באופן וירטואלי

תרבות ופנאי6 באוגוסט 2020    4 דקות
0

קריטי מקבל את השבת

היום, הזמר יובל קריטי השיק את המחרוזת החדשה שלו. במקרה, או לא, ההשקה תהיה בדרום, מקום שהפך להיות הבית השני שלו בשנים האחרונות

תרבות ופנאי30 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה