תרבות ופנאי

גושן-חביב: דאבל בפורום

תרבות ופנאי19 בינואר 2018    דקה אחת
0

נתן גושן מגיע לבאר שבע עם האלבום האישי ביותר שלו עד כה, המהווה נקודת ציון חשובה עבורו

גושן-חביב: דאבל בפורום
מארח את עידן חביב. נתן גושן | צילום: Flemming Leitrop

בשבוע הבא נקבל הופעה של שניים מהאומנים המצליחים, המוערכים ביותר בישראל, כשנתן גושן יארח את עידן רפאל חביב במועדון הפורום, בפרויקט הדגל של גולדסטאר וזאפה THE ALBUMS.

גושן יגיע עם הופעה אחרונה לסיבוב האלבום “שלושים” שהופק מוזיקלית על ידי גלעד שמואלי והנפיק את הלהיטים: “זה שלנו”, “חיכיתי”, “26”, ו”דור הסתלבט”, שזכו להשמעות מרובות והגיעו לפסגות המצעדים השונים. את סיבוב ההופעות המצליח לאלבומ יחתום גושן בהופעה בפורום.

גושן, מהאמנים האהובים והמצליחים בישראל, מצליח להנפיק ברציפות להיטים ושירים אהובים וזכה בתארים כמו זמר השנה, שיר השנה, פריצת השנה ואלבום זהב. בנוסף, הוא מחזיק גם בקריירה בינלאומית מצליחה ותוך זמן קצר הצליח לרשום הישגים חסרי תקדים לאמן ישראלי בחו”ל.

השיר “Thinking About It” שהגיע למעמד פלטינה, עומד היום על למעלה מ-100 מיליון השמעות עולמיות, ובימים אלה הושק קליפ לשיר השני באנגלית, Home, שיצא בהפצה עולמית.

פורום. 23.1, 21:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

אלבום חדש ליקיר הלל

יקיר הלל ממצפה רמון הוציא אלבום חדש, "אמונה רעה"

תרבות ופנאי24 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

לא מאוחר מידיי

ורד מאירי החלה בקריירה מוזיקלית כבר מילדות, ועברה את כל התחנות בקריירה של זמרת ודווקא אז, חזרה בתשובה, והחלה להופיע בפני קהל של נשים בלבד. בראיון ל"שבע", היא מספרת על ההחלטה לחזור להופיע בפני קהל מעורב ומדוע לקח לה כל כך הרבה זמן להוציא אלבום ראשון

תרבות ופנאי18 באוגוסט 2021    5 דקות

כתיבת תגובה