תרבות ופנאי

גושן-חביב: דאבל בפורום

תרבות ופנאי19 בינואר 2018    דקה אחת
0

נתן גושן מגיע לבאר שבע עם האלבום האישי ביותר שלו עד כה, המהווה נקודת ציון חשובה עבורו

גושן-חביב: דאבל בפורום
מארח את עידן חביב. נתן גושן | צילום: Flemming Leitrop

בשבוע הבא נקבל הופעה של שניים מהאומנים המצליחים, המוערכים ביותר בישראל, כשנתן גושן יארח את עידן רפאל חביב במועדון הפורום, בפרויקט הדגל של גולדסטאר וזאפה THE ALBUMS.

גושן יגיע עם הופעה אחרונה לסיבוב האלבום “שלושים” שהופק מוזיקלית על ידי גלעד שמואלי והנפיק את הלהיטים: “זה שלנו”, “חיכיתי”, “26”, ו”דור הסתלבט”, שזכו להשמעות מרובות והגיעו לפסגות המצעדים השונים. את סיבוב ההופעות המצליח לאלבומ יחתום גושן בהופעה בפורום.

גושן, מהאמנים האהובים והמצליחים בישראל, מצליח להנפיק ברציפות להיטים ושירים אהובים וזכה בתארים כמו זמר השנה, שיר השנה, פריצת השנה ואלבום זהב. בנוסף, הוא מחזיק גם בקריירה בינלאומית מצליחה ותוך זמן קצר הצליח לרשום הישגים חסרי תקדים לאמן ישראלי בחו”ל.

השיר “Thinking About It” שהגיע למעמד פלטינה, עומד היום על למעלה מ-100 מיליון השמעות עולמיות, ובימים אלה הושק קליפ לשיר השני באנגלית, Home, שיצא בהפצה עולמית.

פורום. 23.1, 21:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ההצגה לכל החיים של וילוז’ני

השחקן הידוע שמואל וילוז'ני מצהיר בריאיון לעיתון "שבע"  שהוא היה מוכן לשחק בהצגה "משרתם של 2 אדונים" עד סוף ימיו. הפיצוי על כך שהדבר אינו אפשרי הגיע באמצעות תפקיד הבמאי שהוקנה לו בהצגה, שתעלה בשבוע הבא באופן וירטואלי

תרבות ופנאי6 באוגוסט 2020    4 דקות
0

קריטי מקבל את השבת

היום, הזמר יובל קריטי השיק את המחרוזת החדשה שלו. במקרה, או לא, ההשקה תהיה בדרום, מקום שהפך להיות הבית השני שלו בשנים האחרונות

תרבות ופנאי30 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה