תרבות ופנאי

לראשונה באופקים: פסטיבל התרבות מארח את פסטיבל היין

תרבות ופנאי13 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

ביום הראשון של פסטיבל התרבות יתקיים גם פסטיבל היין

לראשונה באופקים: פסטיבל התרבות מארח את פסטיבל היין
מיכל הקטנה והמפלצות. תופיע ביום השני של הפסטיבל | צילום: אילן בשור

גם השנה, יתקיים באופקים במהלך חול המועד סוכות פסטיבל תרבות “סלע”. ל”שבע” נמסר, שהפסטיבל נערך בתמיכת משרד התרבות ב-15 וב-16 בחודש, ובמסגרתו יתקיימו מגוון מופעים לילדים, לנוער ולצעירים בתחומי האמנות, המחול, התיאטרון, המוזיקה והקולנוע

ביום הראשון תיערך הצגת הילדים האהובה “מולאן” בכיכובה של דון לני גבאי, זאת בהיכל התרבות שבמתנ”ס אופקים. למחרת, החל מ-16:30 יתקיים במתחם הקניות “מבנה” הפנינג סוכות ענק עם מגוון פעילויות וסדנאות יצירה לילדים, כולל מופע של להקת צעירי אופקים ומופע מרכזי עם כוכבת הילדים מיכל הקטנה.

כמו כן, לראשונה באופקים, יארח פסטיבל התרבות את פסטיבל היין, בו יוכלו תושבי אופקים והסביבה ליהנות מברי יין בקונספטים שונים, ולטעום זנים ממגוון חלקות וכרמים של כ-15 יקבי בוטיק ויקבים גדולים. לצד מותגי היין השונים, יוקמו גם דוכני אוכל ובהם אסאדו במעשנה, פיש & ציפס וגבינות “באשר’ (היישר משוק מחנה יהודה). בנוסף, ייהנו המבקרים ממוזיקה של אריס והבוזוקי, להקת “הבית” (להקת קאברים ישראלית) ודי ג’יי נאור חתוקה. הפסטיבל ייערך ב-15 בחודש מ-18:30 במצודת פטיש שפארק אופקים.

על ארגון האירועים אחראית מחלקת התרבות במתנ”ס אופקים, בשיתוף מחלקות נוספות: המרכז לגיל הרך ו”מרכז הצעירים”.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

יש ג’ירפות בחלוץ

לאחר תקופה ארוכה של היעדרות מהבמות, להקת הג'ירפות חוזרת להופעות ובשבוע הבא נקבל אותם, לייב על הבמה, ב"חלוץ 33" בעיר העתיקה בבאר שבע

תרבות ופנאי16 בינואר 2020    דקה אחת
0

“לא רוצה לפחד יותר”

דנה לפידות אמנם כבר לא תייצג את ישראל באירוויזיון הבא, אבל אין ספק שהיא חוזרת לקדמת הבמה. בראיון מיוחד לעיתון "שבע" היא מספרת מה עיכב את התפתחות הקריירה המוזיקלית שלה, הפחד מלהיות בפרונט ואיך היא יוצאת מחוזקת מכל המשברים שעברה > השנה של דנה?

תרבות ופנאי15 בינואר 2020    12 דקות

כתיבת תגובה